Serwetki papierowe BulkySoft dyspenserowe Havana Forte 2 warstwy, 16x21, składane 1/2, kolor naturalny, 4000 szt.

W magazynie
Numer katalogowy
32409
Dostępność:
W magazynie
Producent:
BULKYSOFT
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
153,11 zł 124,48 zł

Jesteś zainteresowany większą ilością tego produktu? Zapytaj o warunki sprzedaży hurtowej.

Numer artykułu: 32409
BULKYSOFT HAVANA FORTE serwetki dyspenserowe 4000 szt.

Składanie: 1/2
Surowiec: 100% recykling uzyskany z przetworzonych kartonów
Kolor: naturalny
Ilość warstw: 2
Ilość w opakowaniu: 4000 szt.
Wymiary odcinka: 16x21cm 
Ilość pakietów w kartonie: 20 op

Serwetki papierowe dwuwarstwowe Bulkysoft Havana Forte do dyspenserów, to produkt o wymiarach 16x21cm, idealny do kawiarni, pubów, food trucków, punktów gastronomicznych, cukierni, lodziarni itd. Serwetki wykonane są z surowca całkowicie pochodzącego z przetworzenia kartonów. Naturalny, ciepły i miły dla oka kolor serwetek od razu sugeruje gościom, że korzystają z produktu ekologicznego. Polecany dla użytkowników, którym zależy na ekologii i ekonomiczności przy zachowaniu najwyższej jakości. Serwetki są ładne, eleganckie i miłe w dotyku. Jedno opakowanie zawiera 4000  sztuk serwetek. Produkt ten jest miękki, nie pyli i jest wytrzymały na lekkie rozciąganie i pocieranie. Dobrze absorbuje wilgoć. Dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi mogą być stosowane w każdym miejscu.

Dozowanie z dozownika powoduje ograniczenia zużycia aż do 25% serwetek. Każdy użytkownik dotyka tylko swoją serwetkę, a dozownik zapewnia dozowanie tylko po jednej serwetce. Dozownik chroni serwetki przed zabrudzenem czy wilgocią.

Produkt bezzapachowy w kontakcie z wodą.

Havana Forte to najnowsza i najbardziej innowacyjna linia produktów EKOLOGICZNYCH o najwyższych parametrach użytkowych.


BulkySoft to włoska marka, oferująca najwyższej jakości produkty higieniczne i ekologiczne w trzech grupach: produkty BulkySoft wykonane z czystej celulozowy, BulkySoft Comfort de-inked produkty celulozowe z dodatkiem celulozy z recyklingu oraz produkty Havana Forte wykonane z materiału pochodzącego z najnowszej technologii przetwarzającej kartony tekturowe w mocny, chłonny i higieniczny papier.

W ofercie produktów BulkySoft są dostępne ręczniki papierowe, papiery toaletowe, czyściwa przemysłowe, chusteczki higieniczne, serwetki gastronomiczne, podkłady medyczne oraz dozowniki, podajniki, dyspensery. Produkty BulkySoft produkowane są z wysokiej jakości surowców, starannie selekcjonowanych, co ma ogromne znaczenie na zmniejszenie zużycia i ograniczenie kosztów zakupu. Posiadają niezbędne certyfikaty, w tym również certyfikat ISEGA, który dopuszcza produkt do kontaktu z żywnością. Oferta BulkySoft skierowana jest do wielu branż, w tym Horeca, przemysł, biura, lecznictwo itd, a szeroka gama produktów umożliwia idealne dopasowanie do potrzeb firmy czy przedsiębiorstwa.

To marka produktów EKOLOGICZNYCH produkowana zgodnie z równoważonym rozwojem, doceniona Złoty Laurem Klienta w 2020 roku w kategorii ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania dla instytucji i biznesu oraz wyróżnieniem Marka EKO 2021. Wybierając te produkty chronisz zasoby naturalne i realnie wpływasz na ochronę środowiska.

Dane techniczne
Producent BULKYSOFT
KOLOR Kolor naturalny HAVANA
MATERIAŁ 100% recykling z przetworzonych kartonów, papierowe
RODZAJ serwetki do dyspenserów, serwetki gastronomiczne
ILOŚĆ WARSTW dwuwarstwowe
Napisz swoją opinię
Napisz opinię o produkcie:Serwetki papierowe BulkySoft dyspenserowe Havana Forte 2 warstwy, 16x21, składane 1/2, kolor naturalny, 4000 szt.

Brands

Bulkysoft
TORK
LAMIX
Gojo
Splast
Nilfisk
Numatic
KATRIN
Kiehl
Purell
Medisept

Higiena Serwis - dostawca środków czystości dla różnych branż

HoReca - hotele, restauracje, catering
HoReca - hotele, restauracje, catering
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Administracja i szkolnictwo
Administracja i szkolnictwo
Serwetki papierowe BulkySoft dyspenserowe Havana Forte 2 warstwy, 16x21, składane 1/2, kolor naturalny, 4000 szt.