Serwetki papierowe BulkySoft dwuwarstwowe 24x24 składane 1/4, kolor zielony A'100

W magazynie
Numer katalogowy
32459
Dostępność:
W magazynie
Producent:
BULKYSOFT
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
11,34 zł 9,22 zł

Jesteś zainteresowany większą ilością tego produktu? Zapytaj o warunki sprzedaży hurtowej.

Numer artykułu: 32640
BULKYSOFT serwetki 24x24

Składanie: 1/4
Kolor: Zielony
Surowiec: Celuloza
Ilość warstw: 2
Ilość w opakowaniu: 100
Wymiary odcinka: 24 x 24 cm 
Ilość opakowań w kartonie: 20 op

Serwetki papierowe - zielone, firmy Bulkysoft. Sprawdzą się jako pojedynczy produkt, stosowany swobodnie. Zielone serwetki są trudne do skomponowania. Mogą stanowić osobny element dekoracyjny, ale warto dopasować je do wystroju wnętrz. Jest to kolor spokojny i rozluźniający - dobry do stosowania w lokalach gastronomicznych oraz na różnego typu przyjęciach i spotkaniach. Serwetki z tym kolorem są dwuwarstwowe, wykonane z celulozy, o rozmiarach 24 x 24 cm. Jedna paczka zawiera 100 sztuk serwetek.

BulkySoft to włoska marka, oferująca najwyższej jakości produkty higieniczne i ekologiczne w trzech grupach: produkty BulkySoft wykonane z czystej celulozowy, BulkySoft Comfort de-inked produkty celulozowe z dodatkiem celulozy z recyklingu oraz produkty Havana Forte wykonane z materiału pochodzącego z najnowszej technologii przetwarzającej kartony tekturowe w mocny, chłonny i higieniczny papier.

W ofercie produktów BulkySoft są dostępne ręczniki papierowe, papiery toaletowe, czyściwa przemysłowe, chusteczki higieniczne, serwetki gastronomiczne, podkłady medyczne oraz dozowniki, podajniki, dyspensery. Produkty BulkySoft produkowane są z wysokiej jakości surowców, starannie selekcjonowanych, co ma ogromne znaczenie na zmniejszenie zużycia i ograniczenie kosztów zakupu. Posiadają niezbędne certyfikaty, w tym również certyfikat ISEGA, który dopuszcza produkt do kontaktu z żywnością. Oferta BulkySoft skierowana jest do wielu branż, w tym Horeca, przemysł, biura, lecznictwo itd, a szeroka gama produktów umożliwia idealne dopasowanie do potrzeb firmy czy przedsiębiorstwa.

To marka produktów EKOLOGICZNYCH produkowana zgodnie z równoważonym rozwojem, doceniona Złoty Laurem Klienta w 2020 roku w kategorii ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania dla instytucji i biznesu oraz wyróżnieniem Marka EKO 2021. Wybierając te produkty chronisz zasoby naturalne i realnie wpływasz na ochronę środowiska.

Dane techniczne
Producent BULKYSOFT
KOLOR kolor zielony
MATERIAŁ papierowe
RODZAJ serwetki gastronomiczne
ILOŚĆ WARSTW dwuwarstwowe
ROZMIAR rozmiar 24x24
Napisz swoją opinię
Napisz opinię o produkcie:Serwetki papierowe BulkySoft dwuwarstwowe 24x24 składane 1/4, kolor zielony A'100

Brands

Bulkysoft
TORK
LAMIX
Gojo
Splast
Nilfisk
Numatic
KATRIN
Kiehl
Purell
Medisept

Higiena Serwis - dostawca środków czystości dla różnych branż

HoReca - hotele, restauracje, catering
HoReca - hotele, restauracje, catering
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Administracja i szkolnictwo
Administracja i szkolnictwo
Serwetki papierowe BulkySoft dwuwarstwowe 24x24 składane 1/4, kolor zielony A'100