Papier toaletowy jumbo mini BulkySoft Havana Forte, 2 warstwy, kolor naturalny, recykling z kartonów, długość roli 145m, 12 rolek/op.

W magazynie
Numer katalogowy
65918
Dostępność:
W magazynie
Producent:
BULKYSOFT
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł

Cena za szt.

9.31 zł 11.45 zł
Special Price 137,42 zł 111,72 zł Regular Price 161,76 zł

Jesteś zainteresowany większą ilością tego produktu? Zapytaj o warunki sprzedaży hurtowej.

Numer artykułu: 65918
BULKYSOFT HAVANA FORTE  papier toaletowy mini jumbo 145m

Kolor: naturalny
Surowiec: 100% recykling uzyskany z przetworzonych kartonów
Ilość warstw: 2
Długość rolki: 145m
Średnica rolki:  19 cm
Ilość rolek w kartonie: 12
Gramatura: 16gr/m2
Średnica gilzy: 6 cm
Sprzedaż min.: 1 karton/12 rolek

Papier toaletowy mini jumbo Bulkysoft HAVANA FORTE to podstawowy i najbardziej popularny papier typu jumbo. Jest estetyczny, uniwersalny i elegancki. Papier ten wykonano z materiału uzyskanego z przetworzenia kartonów. Dwuwarstwowa budowa wpływa na niesamowitą miękkość, przyjemność w dotyku oraz wytrzymałość. Każda rolka posiada długość 145 m. Papier jest gofrowany, z delikatnymi wytłoczeniami.  Naturalny, ciepły i miły dla oka kolor papieru od razu sugeruje gościom, że korzystają z produktu ekologicznego.Wysoka jakość produktu wpływa na mniejsze zużycie, a to z kolei przekłada się na wydajność i rzadszą wymianę rolek. Papier toaletowy Bulkysoft Havana Forte mini jumbo to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają produktów ekologicznych, o dobrej jakości, pozwalającej zachować właściwą higienę. Wszystkie papiery toaletowe BulkySoft są szybko rozpuszczalne w wodzie.

Produkt bezzapachowy w kontakcie z wodą.

Havana Forte to najnowsza i najbardziej innowacyjna linia produktów EKOLOGICZNYCH o najwyższych właściwościach użytkowych.


BulkySoft to włoska marka, oferująca najwyższej jakości produkty higieniczne i ekologiczne w trzech grupach: produkty BulkySoft wykonane z czystej celulozowy, BulkySoft Comfort de-inked produkty celulozowe z dodatkiem celulozy z recyklingu oraz produkty Havana Forte wykonane z materiału pochodzącego z najnowszej technologii przetwarzającej kartony tekturowe w mocny, chłonny i higieniczny papier.

W ofercie produktów BulkySoft są dostępne ręczniki papierowe, papiery toaletowe, czyściwa przemysłowe, chusteczki higieniczne, serwetki gastronomiczne, podkłady medyczne oraz dozowniki, podajniki, dyspensery. Produkty BulkySoft produkowane są z wysokiej jakości surowców, starannie selekcjonowanych, co ma ogromne znaczenie na zmniejszenie zużycia i ograniczenie kosztów zakupu. Posiadają niezbędne certyfikaty, w tym również certyfikat ISEGA, który dopuszcza produkt do kontaktu z żywnością. Oferta BulkySoft skierowana jest do wielu branż, w tym Horeca, przemysł, biura, lecznictwo itd, a szeroka gama produktów umożliwia idealne dopasowanie do potrzeb firmy czy przedsiębiorstwa.

To marka produktów EKOLOGICZNYCH produkowana zgodnie z równoważonym rozwojem, doceniona Złoty Laurem Klienta w 2020 roku w kategorii ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania dla instytucji i biznesu oraz wyróżnieniem Marka EKO 2021. Wybierając te produkty chronisz zasoby naturalne i realnie wpływasz na ochronę środowiska.

Dane techniczne
Producent BULKYSOFT
KOLOR kolor biały
MATERIAŁ 100% recykling z przetworzonych kartonów, Celuloza + celuloza z recyklingu, Celuloza z dodatkiem celulozy z recyklingu, papierowe
RODZAJ papier toaletowy jumbo, papier toaletowy jumbo mini
ILOŚĆ WARSTW dwuwarstwowe
Napisz swoją opinię
Napisz opinię o produkcie:Papier toaletowy jumbo mini BulkySoft Havana Forte, 2 warstwy, kolor naturalny, recykling z kartonów, długość roli 145m, 12 rolek/op.

Brands

Bulkysoft
TORK
LAMIX
Gojo
Splast
Nilfisk
Numatic
KATRIN
Kiehl
Purell
Medisept

Higiena Serwis - dostawca środków czystości dla różnych branż

HoReca - hotele, restauracje, catering
HoReca - hotele, restauracje, catering
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Administracja i szkolnictwo
Administracja i szkolnictwo
Papier toaletowy jumbo mini BulkySoft Havana Forte, 2 warstwy, kolor naturalny, recykling z kartonów, długość roli 145m, 12 rolek/op.