Dołączyliśmy do akcji prowadzonej przez Posadzimy.pl - sadzimy lasy!

Dołączyliśmy do akcji prowadzonej przez Posadzimy.pl - sadzimy lasy!

O otaczający nas świat chcemy dbać holistycznie, rekomendujemy bezpieczne i ekologiczne produkty, uczymy oszczędzania, wskazujemy rozwiązania i systemy ograniczające zużycie i wreszcie sadzimy drzewa, dodając swoją cegiełkę w zwiększanie ilości drzew w naszym kraju. Czujemy się odpowiedzialni za odnowę surowca naturalnego, z którego powstają produkty, których używamy i które dostarczamy Wam.

Podjęliśmy współpracę z Posadzimy.pl Na start każdy pracownik Higiena Serwis dostał "swoje" drzewko, dzięki czemu posadziliśmy ponad 20 mkw lasu! To nie koniec - będziemy sadzić kolejne razem z naszymi Klientami! Współpracując z nami również dokładasz się do zwiększenia zalesień w naszym kraju, razem możemy jeszcze więcej!

  • Posadziliśmy 20 drzew
  • Zalesiony przez nas obszar to 22,2 mkw
  • To 1160 kg zwróconego papieru i 120 kg pochłonionego dwutlenku węgla rocznie!

Certyfikat Higiena Serwis

Razem sadzimy las! Świadomi w życiu, świadomi w biznesie

Nasze drzewka będą tworzyły obszary leśne, które będą produkować tlen i pomagać w walce z globalnym ociepleniem - każdy hektar lasu pochłania rocznie aż 200 ton dwutlenku węgla! Każde posadzone drzewo objęte jest ochroną prawną na 60-110 lat (w zależności od gatunku), a nasadzenia prowadzone są na takich terenach, wobec których nie ma żadnych planów inwestycyjnych - mamy więc pewność, że nasz kawałek lasu przetrwa bardzo długo i będzie służył kolejnym pokoleniom. Decyzję o rodzaju gatunków podejmuje nadleśnictwo, ponieważ tylko specjaliści wiedzą, na jakie jest największe zapotrzebowanie na danym terenie.

Kolejne "nasze" drzewa będziemy sadzić z Wami - szczegóły podamy już wkrótce!

Higiena Serwis lasy