E-Gazele Biznesu 2021 - dziękujemy za zaufanie!

E-Gazele Biznesu 2021 - dziękujemy za zaufanie!

Każdą firmę tworzą ludzie - u nas jest to zespół fantastycznych i ogromnie zaangażowanych osób, które każdego dnia dają z siebie wszystko, by każdy nasz Klient czuł, że jest w dobrym miejscu. Zespół, który szuka zawsze najlepszych rozwiązań i dokłada starań, by nasi Partnerzy mogli rozwijać swoje firmy w poczuciu bezpieczeństwa i spokoju.

Jesteśmy po to, by zapewnić komfort i ochronę pracownikom, klientom i gościom - i właśnie dlatego tak nas cieszy, że nasze codzienne starania zostają doceniane!

Z wielką przyjemnością informujemy, że firma Higiena Serwis znalazła się w gronie laureatów wyróżnionych nagrodami e-Gazele Biznesu 2021. Jesteśmy w gronie firm najdynamiczniej rozwijających się w Polsce - to dla nas niezwykle ważne i utwierdza nas w przekonaniu, że wybraliśmy najlepszy kierunek rozwoju.

E-Gazela Biznesu dla Higiena Serwis

Dziękujemy naszym Partnerom Biznesowym i Klientom!

To dzięki Wam możemy być dumni z kolejnych wyróżnień, świadczących o tym, że jesteśmy firmą godną zaufania. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by każdy nasz Klient wiedział, że może na nas liczyć w każdej sytuacji - naszą misją jest być partnerem, na którym można polegać.

E-Gazela 2021 to kolejne wyróżnienie, które otrzymaliśmy w ostatnich latach. Nagroda ta dołączy do Laura Klienta, Geparda Biznesu i tytułu EKO Marka Jakość-Zaufanie-Renoma, który przyznano wprowadzonym przez nas na polski rynek ekologicznym produktom BulkySoft Comfort de-inked.

Nagrody i wyróżnienia Higiena Serwis

Higiena Serwis to nie tylko sklep ze środkami czystości, artykułami higienicznymi i innymi produktami niezbędnymi w każdym obiekcie. To miejsce, w którym znajdziesz przede wszystkim pełne wsparcie i pomoc w doborze artykułów do własnych potrzeb tak, aby każda złotówka była dobrze zainwestowana. Nasz zespół przykłada szczególną uwagę do proponowania każdemu Klientowi rozwiązań sprawdzonych, które będą idealnie dopasowane do miejsca przeznaczenia i jednocześnie pozwolą zmniejszyć stałe koszty.

Priorytetem jest dla nas proponowanie systemów higienicznych, dzięki którym można zmniejszyć ilość odpadów, ślad węglowy i po prostu - stać się firmą bardziej przyjazną środowisku. Głęboko wierzymy, że polscy konsumenci są gotowi do podejmowania świadomych decyzji i docenią produkty ekologiczne, produkowane w pełnym poszanowaniu przyrody.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za okazane nam zaufanie! To ogromna motywacja do dalszej pracy i kolejnych kroków w stronę rozwoju.