Ekologia

 1. Certyfikaty ekologiczne - zwracaj na nie uwagę przy wyborze produktów!

  Aby mieć pewność, że dany produkt naprawdę spełnia wszystkie niezbędne normy i w całym cyklu życia jest jak najbardziej przyjazny dla środowiska naturalnego, sprawdzaj zawsze certyfikaty, którymi jest oznaczony.

  Greenwashing - czy wies...

  Czytaj dalej
 2. Ekologia w branży czystości - jak KIEHL dba o środowisko

  Głęboko wierzymy, że proponując artykuły ekologiczne, również w zakresie środków czystości i profesjonalnej chemii do sprzątania, dajemy Ci najlepszy wybór - taki, który jest cegiełką w ochronie naszej planety.

  Doskonałym...

  Czytaj dalej
 3. Ekologia w przetwórstwie celulozy - przyjazne dla środowiska artykuły higieniczne BulkySoft

  Jesteśmy jedynym w Polsce importerem i dystrybutorem produktów BulkySoft - marki należącej do włoskiego producenta Cartiere Carrara. Decyzję o współpracy podjęliśmy głównie ze względu na wartości, jakimi kieruje się p...

  Czytaj dalej
 4. TORK - marka, która dba o środowisko

  Marka będąca liderem w światowych rozwiązaniach higienicznych wyznacza sobie cele, dzięki którym staje się jeszcze bardziej przyjazna środowisku.

  Tork postawił sobie za cel tworzenie produktów i usług, które wpis...

  Czytaj dalej
 5. Produkty BulkySoft Comfort de-inked wyróżnione "Eko Marka 2021 - Jakość, Zaufanie, Renoma"

  Z wielką dumą informujemy, że wprowadzona przez nas na polski rynek marka produktów celulozowych BulkySoft Comfort de-inked otrzymała wyróżnienie w XII edycji Programu Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma organizowanego i prowadzonego przez Redakcję Forum Biznesu. Otrzymany tytuł jest potwierdzeniem tego, że producent marki Cartiere Carrara ma ugruntowaną pozycję rynkową, innowacyjny i przyjazny środowisku sposób wytwarzania, a same produkty mają wysoką jakość i ekologiczny skład. Dziękujemy za Wasze zaufanie!

  Czytaj dalej
 6. Nowe mydło ekologiczne TORK już w naszym sklepie!

  Z przyjemnością informujemy, że do szerokiej gamy produktów TORK dołączył nowy artykuł - mydło ekologiczne. Jego skład opracowano z myślą o skuteczności działania i ochronie skóry, ale również z myślą o zminimalizowaniu wpływu na środowisko naturalne.

  Czytaj dalej
 7. Jak wydać mniej pieniędzy na środki higieny i jednocześnie podnieść komfort i bezpieczeństwo?

  Każdego miesiąca zaopatrujesz swoją firmę w niezbędne artykuły higieniczne, by zapewnić pracownikom jak najlepsze warunki. To stały wydatek, często niemały - papiery toaletowe, ręczniki do rąk, mydła czy środki czystości pochłaniają część Twojego budżetu. Pomyśl teraz, na co przeznaczyłbyś zaoszczędzone na tych wydatkach pieniądze - może zainwestowałbyś w kampanię reklamową czy dodatkowe wyposażenie dla firmy? Na pewno masz sporo pomysłów - a my pomożemy Ci je zrealizować. Czy wiesz, że zmieniając drobne szczegóły w łazienkach firmowych możesz miesięcznie zaoszczędzić nawet kilkaset złotych? Przekonaj się - poznaj proste sposoby na zmniejszenie swoich stałych wydatków.

  Czytaj dalej
 8. Ekologia w systemach higienicznych? TAK, TO MOŻLIWE!

  Ponad 5 lat temu, zdecydowaliśmy się wprowadzić na polski rynek nową markę produktów. Bardzo skrupulatnie przyglądaliśmy się producentom artykułów celulozowych - nie tylko w kontekście jakości, oferty, ale również ich stosunku do etyki i ochrony środowiska. To wszystko zapewniał producent Cartiere Carrara, właściciel marki BulkySoft. Cartiere Carrara to jeden z największych europejskich przetwórców celulozy.

  Czytaj dalej
 9. Produkty BulkySoft z Laurem Klienta Ekologiczne Strategie w biznesie/przemyśle

  To, co robimy, ma sens - niezwykle wielką radość sprawiła nam informacja, że wprowadzone przez nas 5 lat temu na polski rynek produkty BulkySoft zostały wyróżnione Laurem Klienta w kategorii Ekologiczne Strategie w biznesie i przemyśle. Rok temu wprowadziliśmy nową grupę produktów Comfort de-inked, która szczególnie wpisuje się w segment produktów ekologicznych.

  Czytaj dalej
 10. Wyposażenie dla ekologicznej firmy – prowadź odpowiedzialny biznes

  Ekologia w biurze – co zrobić, by miejsce pracy było przyjazne dla środowiska? Jak przekonać pracowników do tego, by każdego dnia starali się być coraz bardziej świadomi? Jakie produkty są bezpieczne dla środowiska?

  Czytaj dalej
 11. Ekologia w branży hotelarskiej – wyposażenie hoteli bezpieczne dla środowiska

  Aż 87% turystów deklaruje, że chce nocować w hotelach, które są przyjazne środowisku. To głównie ludzie młodzi (tzw. milleniasi) zapewniają, że jest to dla nich niezwykle ważne, by przebywać w miejscach, w których szanuje się otaczający nas świat i prowadzi biznes w zgodzie z naturą. Wzrastająca świadomość społeczeństwa na temat stanu Ziemi i postępującej degradacji środowiska naturalnego wymusza zmianę zachowania, a tym samym prowadzenie biznesu w sposób, który jest jak najmniej inwazyjny dla otoczenia.

  Czytaj dalej
 12. Nowy katalog ekologicznych produktów BulkySoft 2020

  Z wielką przyjemnością prezentujemy nowy katalog naszych produktów BulkySoft - znajdziecie w nim pełną oferę ekologicznych artykułów higienicznych, których jesteśmy jedynym importerem i dystrybutorem w Polsce. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą i współpracy - oprócz świetnych, bardzo konkurencyjnych cen proponujemy darmowy wynajem dozowników i podajników oraz liczne rabaty i promocje.

  Czytaj dalej
Strona

Brands

Bulkysoft
TORK
LAMIX
Gojo
Splast
Nilfisk
Numatic
KATRIN
Kiehl
Purell
Medisept

Higiena Serwis - dostawca środków czystości dla różnych branż

HoReca - hotele, restauracje, catering
HoReca - hotele, restauracje, catering
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Administracja i szkolnictwo
Administracja i szkolnictwo