Ekologiczna NOWOŚĆ dla hoteli - poznaj Linię Simply Nature

Ekologiczna NOWOŚĆ dla hoteli - poznaj Linię Simply Nature

Z przyjemnością informujemy o kolejnej ekologicznej nowości w naszym sklepie - już teraz możesz zamówić do swojego hotelu kosmetyki i galanterię, które są odpowiedzią na światowe trendy! Jakie? Przeczytaj!

Wyznajemy prostą zasadę - dbamy o przyszłość naszych pokoleń. Dlatego też dążymy do tego, by w naszym sklepie proponować największy wybór produktów ekologicznych, jak najbardziej przyjaznych dla środowiska. W branży hotelarskiej wprowadzanie zmian na lepsze nie jest takie trudne - wybierając eko kosmetyki hotelowe i galanterię już robisz duży krok w stronę ochrony środowiska. Przyjazne naturze produkty powstające na bazie odnawialnych zasobów pochodzenia roślinnego i mineralnego, w bezpiecznych opakowaniach to bardzo duży ukłon w stronę środowiska. Pomimo zużywanych dużych ilości powstaje mniej odpadów, a jeśli już - są one całkowicie przyjazne dla natury.

Linia Simply Nature została stworzona z myślą właśnie o takich obiektach i hotelach, w których liczy się dbanie o otaczający nas świat. Wszystkie saszetki powstają w całości ze składników mineralnych. Co więcej, opakowania kosmetyków i galanterii powstają z tzw. papieru kamiennego (stone paper), który jest najlepszą alternatywą dla popularnych kartonów czy folii.

Linia ekologicznych kosmetyków hotelowych i galanterii - Simple Nature

  • Do produkcji galanterii nie wykorzystuje się drzew ani żadnych substancji chemicznych.
  • Stosowany papier kamienny z wyglądu przypomina zwykły papier z pulpu drzewnej, ale jest o wiele bardziej trwały i gładki.
  • Artykuły wykonane z tego surowca są bardzo eleganckie, gustowne i sprawdzą się nawet w najbardziej ekskluzywnych hotelach.
  • Wszystkie nadruki wykonane są tuszami sojowymi - są one całkowicie bezpieczne dla środowiska, a podczas drukowania nimi jest znacznie mniejsza ilość lotnych związków organicznych, które przedostają się do atmosfery. Nadruk z tuszu sojowego ułatwia również recykling odpadów.
  • Seria obejmuje wszystkie podstawowe artykuły hotelowe, które warto zapewnić gościom.

Zobacz wszystkie ekologiczne artykuły dla hoteli Simple Nature>>

Ekologiczne artykuły dla hoteli - Simply Nature

Czepek do kąpieli z linii Simply Nature wykonany jest ze skrobi kukurydzianej i jest całkowicie biodegradowalny. Saszetka na czepek powstała w 70% z węglanu wapnia, a nadruk wykonano przyjaznym dla środowiska tuszem sojowym. Sprawdź i zamów>>

Ekologiczne artykuły dla hoteli - Simply Nature

Niezbędny w każdym pokoju hotelowym - zestaw do szycia, w skład którego wchodzi igła, nici, dwa guziki i agrafka. Sprawdź i zamów>>

Ekologiczne artykuły dla hoteli zestaw

Jednorazowa maszynka stworzona z pulpy ryżowej i delikatny krem do golenia w ekologicznej tubce - całość zamknięta w estetycznej saszetce. Sprawdź i zamów>>

Kosmetyki hotelowe w opakowaniach 360 ml, do montażu w uchwytach - większa wygoda, a mniej odpadów!

W naszej nowej ekologicznej linii artykułów hotelowych znajdziesz też oczywiście kosmetyki w dużych opakowaniach po 360 ml - mydło w płynie oraz szampon&żel. Warto po nie sięgnąć, ponieważ zamontowane w specjalnych uchwytach również są bardziej ekologicznym rozwiązaniem niż jednorazowa galanteria (o wiele mniej odpadów!). Wystarczy zamontować uchwyt w odpowiednim miejscu w łazience i włożyć do niego butelkę z kosmetykiem. Goście będą pobierać po jednej dawce mydła czy żelu (wydzielanie odpowiedniej wielkości dawek zapobiega marnotrawstwu i niepotrzebnemu, nadmiernemu zużyciu kosmetyków) przyciskając butelkę. Uchwyty dostępne są w trzech uniwersalnych kolorach (białym, czarnym i srebrnym), a obsługa łatwo i szybko wymieni wkłady za pomocą dedykowanego kluczyka - to rozwiązanie funkcjonalne, wygodne i przede wszystkim przyjazne naturze.

Ekologiczne kosmetyki hotelowe do montażu w uchwytach

Mydło w płynie w dużej butelce 360 ml do montażu w wygodnych uchwytach zamykanych kluczykiem. Sprawdź i zamów>>

Pomagamy Naturze - świadomi w życiu, świadomi w biznesie

Prowadź swój hotel w duchu zrównoważonego rozwoju, sięgaj po artykuły bezpieczne dla otaczającego nas świata - Twoi goście to docenią! Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze ekologicznych rozwiązań i artykułów, chcesz zmniejszyć ilość powstających w obiekcie odpadów i sprawić, że hotel stanie się miejscem przyjaznym dla natury - jesteś w dobrym miejscu. Mamy największy wybór ekologicznych artykułów dla hoteli i środków czystości, pomagamy wyposażać obiekty w rozwiązania redukujące zużycie i zmniejszające ilość odpadów.

Skontaktuj się z nami, porozmawiajmy o Twoich potrzebach, komforcie gości i ekologii w Twoim hotelu!

I koniecznie poznaj wszystkie artykuły z nowej linii Simply Nature - zaproś ekologię do swojego hotelu>>

Ekologiczne kosmetyki hotelowe i galanteria