Havana Forte - 100% surowców z recyklingu! Nowość na polskim rynku

Havana Forte - 100% surowców z recyklingu! Nowość na polskim rynku

Z wielką przyjemnością prezentujemy NOWOŚĆ - nie tylko w ofercie naszego sklepu, ale też ogólnie w branży czystości. Wprowadziliśmy do stałej sprzedaży kolejne ekologiczne artykuły, tym razem jest to linia Havana Forte marki BulkySoft - produkty w 100% zrobione z surowców pochodzących z recyklingu. Co niezwykle ważne, są to artykuły jakości PREMIUM, które w niczym nie ustępują tym z czystej celulozy. Mamy nadzieję, że staną się one podstawowym wyposażeniem łazienek, toalet czy kuchni w jak największej ilości obiektów - będzie to dla nas jasny sygnał, że warto stawiać na ekologię i ochronę środowiska!

Nowa, ekologiczna linia produktów obejmuje:

  • Czyściwo papierowe - dwuwarstwowe, w rolkach o długości aż 175 metrów (800 odcinków), niezwykle chłonne i wydajne. Czyściwo idealne do kuchni (posiada certyfikat dopuszczający do kontaktu z żywnością) - sprawdzi się doskonale w restauracjach, kawiarniach, barach i wszędzie tam, gdzie liczy się niskie zużycie, bezpieczeństwo i szybko wykonane zadania.
  • Papiery toaletowe - w rolkach konwencjonalnych (o długości 52,5 metra - 500 listków) i w rolkach mini jumbo (każda o długości 145 metrów). Papiery są dwuwarstwowe, bardzo przyjemne w dotyku i delikatne dla skóry. Szybko rozpuszczają się w wodzie, są bezzapachowe, mają subtelny odcień beżowy.
  • Ręczniki papierowe w składce V-FOLD - dwuwarstwowe, wytrzymałe, bardzo wydajne. Każda binda to aż 4000 listków, dzięki czemu rzadziej wymienia się wkład w dozownikach.
  • Ręcznik w roli centralnego dozowania - świetnej jakości ręczniki papierowe, idealne do osuszania rąk. Każda rolka to aż 150 metrów dwuwarstwowego, wytrzymałego i chłonnego ręcznika (aż 442 odcinki).
  • Serwetki dyspenserowe - niezwykle estetyczne, w delikatnym, naturalnym odcieniu kojarzącym się z naturą. Serwetki dyspenserowe Havana Forte mają dwie warstwy, dzięki czemu już jedna serwetka wystarczy do otarcia dłoni lub ust - to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, które sprawdzi się w barach, lokalach gastronomicznych, restauracjach czy na stacjach paliw.
  • Serwetki gastronomiczne składane - w czterech najpopularniejszych rozmiarach (24x24, 33x33, 38x38 i 40x40). Bardzo estetyczne, przyjemne w dotyku i doskonale spełniające swoje zadanie.

Zobacz i pobierz Katalog BulkySoft Havana Forte>>

Eko artykuły Havana Forte

Havana Forte - odkryj nowy wymiar jakości przyjaznej środowisku

Produkty z linii Havana Forte - jakość w służbie środowisku

  • Wykonane są w 100% z surowców pochodzących z recyklingu (odpadów tekturowych, pudełek, kartonów)
  • Posiadają certyfikat Ecolabel - są bezpieczne dla środowiska w całym cyklu życia
  • Przyczyniają się do zmniejszenia ilości odpadów trafiających na wysypiska
  • Ręczniki papierowe, czyściwa i serwetki gastronomiczne posiadają certyfikat ISEGA dopuszczający do kontaktu z żywnością

Havana Forte to również piękny, przyjemny naturalny kolor - subtelna beżowa barwa, która nasuwa na myśl pnie drzewa, żyzną ziemię, naturalny kamień. W połączeniu z niezwykłą delikatnością i miękkością każdy, kto korzysta z tych produktów, czuje połączenie z naturą i wie, że nie działa na jej szkodę.

W obliczu zmian Carrara Carrara pozostała wierna swojej misji i postanowiła ponownie zainwestować w proces produkcyjny, aby stworzyć nową gamę produktów Havana Forte, wykorzystując jako surowce opakowania lub makulaturę. Asortyment łączy w sobie produkty wysokiej jakości i szacunek dla środowiska, przyczyniający się do zmniejszenia ilości odpadów trafiających na składowiska, co jest korzystne dla planety i - najważniejsze - dla przyszłych pokoleń.

Zobacz i pobierz Katalog BulkySoft Havana Forte>>

Havana Forte - w 100% z recyklingu

“Natura jest najważniejsza - to bohater naszych czasów”

To maksyma, którą warto pamiętać dokonując codziennych wyborów. Korzystajmy z produktów ekologicznych, certyfikowanych, powstających w poszanowaniu środowiska naturalnego, transportowanych w jak najbardziej rozsądny sposób. Sięgając po produkty Havana Forte nie tylko zapewniasz sobie maksymalny komfort i bezpieczeństwo, ale robisz wielki ukłon w stronę przyrody!

Havana - to kolor żyznej ziemi, natury, pnia drzewa... Kolor prostoty, bezpieczeństwa, kultury i tradycji, przywołujący na myśl siłę, roztropność, cierpliwość i wytrwałość. To on sprawia, że czujemy się połączeni z przyrodą i jeszcze bardziej pragniemy zbliżyć się do natury.

Wprowadzenie linii Havana Forte stanowił dla firmy Cartiere Carrara ważny krok w misji rozwoju firmy i jest efektem działań, majacych na celu dostarczenie systemów i produktów, które szanują środowisko i społeczności lokalne. Przetwarzanie kartonów, opakowań i tektury na pełnowartościowe, wysokiej jakości produkty pomaga zmniejszać ilość odpadów kierowanych na wysypiska śmieci, co jest niezmiernie ważne w obecnych czasach, w których ilość wprowadzanych na rynek kartonowych opakowań stale rośnie. To ogromny krok w stronę zatrzymania marnotrawstwa - z około 1,1 tony masy włóknistej z odpadów produkuje się aż tonę nowej bibuły! Warto dodać, że recykling 9 milionów ton papieru i tektury pozwoliłby uniknąć powstania ponad 20 nowych wysypisk śmieci!

Cartiere Carrara - producent ekologicznych produktów


Dowiedz się więcej o marce BulkySoft i jej producencie Cartiere Carrara>>

Wierzymy, że wzrost świadomości ekologicznej idzie w parze z odpowiedzialnymi decyzjami i dlatego chcemy dostarczyć Ci najlepsze opcje - naszą ofertę stale poszerzamy o nowości, starannie dobierając producentów, zwracając uwagę na ich proekologiczne misje i wartości.

Zobacz i pobierz Katalog BulkySoft Havana Forte>>

Zobacz wszystkie produkty Havana Forte w sklepie>>

Skontaktuj się z nami w sprawie dystrybucji>>