Kolejna ekologiczna nowość w naszym sklepie - Gold Drop ECO Line!

Kolejna ekologiczna nowość w naszym sklepie - Gold Drop ECO Line!

Pozbądź się chemii ze swojego domu! Sięgnij po produkty ekologiczne, powstające ze składników naturalnego pochodzenia, bezpieczne dla zdrowia i środowiska. Z wielką przyjemnością prezentujemy nowość w ofercie naszego sklepu - poznaj linię ekologicznych środków czystości Gold Drop ECO LINE.

Ekologiczne, naturalne środki czystości - bez enzymów, fosforanów, chloru, sztucznych zapachów i barwników, bez żadnych substancji odpowiedzialnych za zatruwanie środowiska. Całkowicie naturalny skład, bazujący na olejkach eterycznych - to produkty, które powinny znaleźć się w każdym domu, dzięki którym sprzątanie jest nie tylko szybkie i przyjemne, ale i bezpieczne!

Marka Gold Drop jest godna zaufania - sięgaj po jej produkty, bo masz pewność że są przyjazne dla środowiska i bezpieczne dla zdrowia domowników. To kolejny przykład na to, że za ekologią może iść najwyższa jakość i… dobra cena! Ekologiczne środki czystości kosztują tyle samo (albo i mniej!) co inne produkty, które są szkodliwe dla zdrowia i stanowią zagrożenie dla przyrody. Sprawdź>>

Wszystkie produkty posiadają certyfikat Ecolabel i spełniają wysokie standardy jakościowe, a opakowania przeznaczone są do recyklingu!

Ekologiczne środki do sprzątania Gold Drop

Seria Gold Drop ECO LINE - ekologiczne środki czyszczące

Skąd wiemy, że te produkty naprawdę są skuteczne? Ponieważ sami używamy ich w swoich domach! Zanim cokolwiek polecimy, sami to sprawdzamy - środki czyszczące Gold Drop ECO LINE zdały egzamin doskonale i sprawdziły się u każdego, zarówno w domu dużej rodziny z dziećmi i zwierzakami, jak i w kawalerce zamieszkanej przez dorosłą parę. Możemy więc ze spokojem wymienić wszystkie ich zalety, bez patrzenia na opisy producenta!

  • Płyn do czyszczenia WC (1 litr, 98% składu pochodzenia naturalnego)- skutecznie usuwa brud, kamień i osady, pozostawia przyjemny i świeży zapach.
  • Płyn do szyb (750 ml, 96% składu pochodzenia naturalnego) - doskonale myje szyby i lustra, pozostawiając je krystalicznie lśniące, czyste i bez smug. Bez polerowania!
  • Płyn do mycia naczyń (500 ml, 96% składu pochodzenia naturalnego) - skutecznie usuwa tłuszcz i inne trudne zabrudzenia z naczyń i sztućców. Jest bardzo wydajny, a dodatkowo delikatny dla skóry. Płyn tworzy bardzo lekką piankę, która się szybko spłukuje i nie zostawia smug.
  • Płyn do mycia łazienek i urządzeń sanitarnych (500 ml, 98% składu pochodzenia naturalnego) - ekologiczny płyn do mycia umywalek, brodzików, kabin prysznicowych, armatury czy wanien - szybko i skutecznie czyści z kamienia, zacieków czy osadów z mydła. Nadaje połysk bez konieczności polerowania, a do tego pozostawia przyjemny, delikatny zapach.
  • Płyn uniwersalny (1 litr, 98% składu pochodzenia naturalnego) - niezastąpiony w każdym domu, niezawodnie myje powierzchnie drewniane, ceramiczne, z tworzyw sztucznych, idealny do paneli i płytek. Bez alergenów, przebadany dermatologicznie, bezpieczny dla skóry i środowiska.
  • Mydło w płynie (400 ml, 95% składu pochodzenia naturalnego) - delikatne, idealne do mycia rąk i całego ciała, bez barwników. Ekologiczne mydło z naturalnych składników oczyszcza skórę, pozostawia ją miękką, gładką i nawilżoną, łagodzi podrażnienia i poprawia elastyczność.

Sprawdź ceny - są naprawdę niskie: Ekologiczne środki czyszczące Gold Drop>>

Sięgaj po produkty przyjazne dla środowiska - do domu i do pracy

Mamy nadzieję, że ułatwiamy Ci podjęcie decyzji i zmienianie swojego świata na lepszy, bardziej przyjazny dla środowiska. Codziennie każdy z nas ma wpływ na otaczającą nas naturę i niezależnie od tego, czy jesteśmy w domu czy w pracy, starajmy się sięgać po produkty, które mają jak najmniejszy wpływ na naszą planetę. Zwracaj uwagę przede wszystkim na oznakowania ekologiczne - czy są one na etykietach produktów, których używasz? Jeśli nie wiesz, jakie certyfikaty eko są ważne, zajrzyj TUTAJ>>

Na naszym blogu znajdziesz mnóstwo wskazówek jak być bardziej “eko” zarówno w pracy, jak i w domu. Jeśli masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej o ekologicznych rozwiązaniach dla firm, szukasz bezpiecznych dla środowiska środków czystości i higieny - pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pomożemy Ci odpowiednio skompletować zakupy tak, abyś kupował i zużywał mniej! Większa wydajność to niższe zużycie, a im mniej zużywamy tym generujemy mniejszą ilość odpadów i przyczyniamy się do zmniejszania śladu węglowego!

Świadomi w życiu, świadomi w biznesie!

Certyfikaty ekologiczne marki Gold Drop