NOWA usługa TORK Vision Sprzątanie - innowacyjne rozwiązanie dla firm

NOWA usługa TORK Vision Sprzątanie - innowacyjne rozwiązanie dla firm

Spraw, by sprzątanie w obiekcie było wydajne i sprawne! Czy potrafisz sprostać wymaganiom związanym z utrzymaniem czystości w obiekcie? Wiesz kiedy i co sprzątać lub kiedy uzupełnić dozowniki wkładami? Czy wiesz, że ta usługa pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze?

A zatem dowiedz się jak osiągnąć wysoką jakość sprzątania, poprawić wydajność i spełnić wszystkie wymogi w zakresie higieny i poznaj usługę TORK Vision Sprzątanie czyli sprzątanie w oparciu o dane zbierane w czasie rzeczywistym z całego obiektu.

Korzyści z usługi:

 • Oszczędzisz czas personelu i zwiększysz wydajność pracy.
 • Zapewnisz stały dostęp do artykułów higienicznych (zawsze pełne dozowniki).
 • Masz pełną kontrolę nad wydatkami.
 • Zwiększysz wydajność sprzątania i ułatwiasz pracę zespołu.
 • Zawsze spełniasz wszystkie wymogi w zakresie czystości i higieny.

Tork Vision Sprzątanie

Tork Vision Sprzątanie - jak to działa?

Usługa wykorzystuje możliwości zapewniane przez konkretne dane zbierane w czasie rzeczywistym - Twój personel w każdej chwili ma aktualne informacje o tym, kiedy i gdzie jest potrzebna obsługa, uzupełnienie wkładów w dozownikach. Dzięki temu może pracować lepiej, mądrzej i wydajniej, a Ty masz pewność, że wszędzie spełnione są wszystkie wymagania dotyczące czystości i higieny.

Czujniki umieszczone w dozownikach mierzą poziom wkładów, a czujki wejścia/wyjścia monitorują przepływ użytkowników. Informacje te gromadzone są w chmurze i dostępne w aplikacji, dzięki czemu można łatwo i mądrze zarządzać obiektem.

Usługa dostępna jest w 3 wariantach:

 • pierwszy skupia się na mierzeniu ruchu w obiekcie - czujki wejścia i wyjścia montowane są w konkretnych pomieszczeniach, które chcemy monitorować. Dzięki temu personel dokładnie wie, gdzie wymagane jest sprzątanie
 • drugi wariant rozszerzony jest o podłączone do systemu dozowniki (do ręczników, mydła czy papieru). To sposób na skuteczne zapobieganie pustym dozownikom i braku artykułów higienicznych!
 • wariant trzeci z kolei posiada wszystkie elementy i korzyści planów poprzednich, ale wzbogacony jest o zaprojektowane indywidualnie pod dany obiekt wirtualne plany sprzątania (lub użycia dotychczas stosowanych, ale dostosowanych do potrzeb w oparciu o pozyskiwane dane).

TORK Vision sprzątanie pozwoli zmniejszyć liczbę kontroli dozowników nawet o 91% i zmniejszyć czas potrzebny na sprzątanie nawet o 20%!

Chcesz skorzystać z usługi w swoim obiekcie? Od wdrożenia TORK Vision Sprzątanie dzieli Cię tylko 3 kroki!

 1. Skontaktuj się z nami - zbadamy wstępnie Twoje potrzeby i przeanalizujemy oczekiwania. Dzięki temu będziesz wiedział, który wariant usługi będzie dla Twojego obiektu najlepszy i najskuteczniej usprawni pracę zespołu. My skonsultujemy się z przedstawicielem Tork i umówimy się na spotkanie w Twojej firmie.
 2. Wraz z doradcą Tork przeprowadzimy konkretny audyt Twojego obiektu, z uwzględnieniem potrzeb i Twoich oczekiwań.
 3. Przygotowujemy szczegółową kalkulację kosztów i ofertę końcową.

Pamiętaj, że dzięki usłudze oszczędzisz nie tylko czas - skrupulatny monitoring i sprzątanie oparte na danych pozwoli Ci dokładnie oszacować zapotrzebowanie na artykuły higieniczne, dozowniki będą zawsze pełne, a Twoi klienci zadowoleni. Nie musisz się martwić o przepłacanie, bo masz pełną kontrolę nad wydatkami.

Zadzwoń: +48 22 518 56 56
Napisz: [email protected]

 

Zarządzanie obiektami stale się zmienia, a sprzątanie jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej!

Korzyści z wdrożenia TORK Vision Sprzątanie jest bardzo wiele, najważniejszą z nich jest udoskonalenie systemu sprzątania tak, by był jak najbardziej wydajny i sprawny.

 • Zapewniasz stały dostęp do artykułów higienicznych - koniec z frustracją związaną z brakiem mydła czy papieru!
 • Zwiększasz zadowolenie klientów.
 • Poświęcasz mniej czasu na kontrolę czystości i inne kluczowe zadania.
 • Masz dostęp do narzędzi raportowania - w każdej chwili możesz wykazać zgodność z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa.
 • Oszczędzasz czas przeznaczony na sprzątanie nawet o 20%!
 • Personel na bieżąco ma informacje o tym, które zadania są najpilniejsze.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji - jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze Tork Vision Sprzątanie lub chcesz wdrożyć ją w swojej firmie, skontaktuj się z nami.