Ostatnie szkolenie w tym roku już za nami!

Ostatnie szkolenie w tym roku już za nami!

Zakończyliśmy nasz coroczny cykl szkoleń dla dystrybutorów produktów marki BulkySoft, której jesteśmy od 6 lat jedynym importerem i przedstawicielem na Polskę. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział, aktywność i przede wszystkim - za zaufanie, którym obdarzyliście nas i proponowaną przez nas markę.

W tegorocznych szkoleniach brali udział przedstawiciele ponad 50 firm, które podjęły z nami współpracę. Najbardziej cieszy nas fakt, że obecni dystrybutorzy marki BulkySoft doceniają nie tylko wysoką jakość produktów, ale też naszą niezawodność, rzetelność i terminowość jako partnera biznesowego. Dzięki jasnym i klarownym zasadom oraz bardzo korzystnej i atrakcyjnej ofercie współpracujące z nami firmy nie mają problemu z zawyżaniem cen u swoich klientów. Mają za to bardzo duże możliwości rozwoju biznesu, otwierają się na nowe segmenty rynków i branże, w których produkty BulkySoft znajdują zastosowanie.

Nasi dystrybutorzy BulkySoft:

  • oferują swoim Klientom produkty najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach,
  • rozwijają swoje firmy wchodząc na nowe rynki,
  • wyróżniają sie w branży oferując produkty, których nie ma konkurencja,
  • korzystają z proponowanych przez nas specjalnych warunków zakupu i współpracy.

Serdecznie dziękujemy naszym Partnerom - mamy nadzieję, że nowy rok przyniesie kolejne możliwości rozwoju i okazji do owocnych spotkań.

Szkolenie dla dystrybutorów BulkySoft

Wprowadzone przez nas na polski rynek produkty BulkySoft uzyskały Złoty Laur Klienta 2020 oraz wyróżnienie EKO Marka 2021 Jakość - Renoma - Zaufanie (BulkySoft Comfort de-inked - artykuły celulozowe z domieszką celulozy pochodzącej z recyklingu i odpadów poprodukcyjnych).

Jeśli i Ty chciałbyś zostać dystrybutorem produktów BulkySoft - skontaktuj się z nami, porozmawiamy o Twoim biznesie i korzyściach z nawiązania współpracy.

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.bulkysoft.pl>> i poznania pełnej oferty produktowej.