Podkłady higieniczne w roli - higiena i bezpieczeństwo

Podkłady higieniczne w roli - higiena i bezpieczeństwo


Czysta celuloza, doskonała perforacja, bezpieczeństwo potwierdzone badaniami dermatologicznymi, długie rolki - takie cechy powinny mieć podkłady higieniczne, które codziennie towarzyszą w pracy lekarzom, kosmetyczkom, higienistkom, pielęgniarkom i wszystkim innym osobom zajmującym się opieką czy pielęgnacją innych ludzi. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie - dobry podkład medyczny musi być też mocny i chłonny, by dobrze zabezpieczyć fotel lub łóżko przed zabrudzeniem, powinien być jak najbardziej delikatny dla skóry i przyjemny w dotyku, aby pacjent czuł się komfortowo. Poznaj podkłady higieniczne, które spełniają wszystkie oczekiwania i wyposaż w nie swój gabinet.

Podkład medyczny celulozowy jest niezastąpiony podczas różnorodnych zabiegów medycznych i kosmetycznych - nie tylko chroni wyposażenie gabinetu przed zabrudzeniem, ale przede wszystkim ogranicza ryzyko rozprzestrzeniania się zakażeń krzyżowych, do których może dojść wskutek kontaktu z krwią lub innymi wydzielinami. Jednorazowe podkłady na rolce są najbezpieczniejsze i do tego po prostu wygodne - zużyty odcinek wystarczy oderwać i wyrzucić, a na czystą kozetkę czy fotel rozłożyć kolejny fragment. Dobrze zrobiona perforacja ułatwia odrywanie podkładu w odpowiedniej ilości, a zamontowany uchwyt ułatwia jego dozowanie. Wybierając podkłady medyczne warto dobrze dopasować ich szerokość do fotela lub łóżka, bo tylko wtedy będzie nie tylko najwygodniejszy w użyciu, ale też wydajniejszy - kupujesz tylko tyle, ile realnie potrzebujesz. Najbardziej uniwersalne są podkłady w roli o szerokości 60 cm lub 50 cm.

Jakie podkłady higieniczne wybrać?

Najczęściej spotykane podkłady jednorazowe na rolce to te wykonane z czystej celulozy. Wybierając je zwróć uwagę na to, czy posiadają one odpowiednie certyfikaty i badania dermatologiczne. Najlepsze są podkłady higieniczne dwuwarstwowe - są chłonniejsze, mocniejsze (nie rozrywają się, nie rozwarstwiają, dobrze przylegają do powierzchni łóżka) i mają taką strukturę, że nie przesuwają się nawet podczas zmiany pozycji pacjenta.

Podkłady higieniczne celulozowe

Poznaj podkłady higieniczne na rolce BulkySoft

 • Powstają z czystej, selekcjonowanej celulozy.
 • Są bardzo wytrzymałe, rozrywają się tylko na perforacji.
 • Każda rolka podzielona jest na optymalnej długości odcinki, dzięki czemu podkłady bez problemu sprawdzą się na różnej wielkości łóżkach, kozetkach czy fotelach.
 • Posiadają badania dermatologiczne i certyfikaty ekologiczne (produkowane są w poszanowaniu środowiska, z legalnie pozyskanej celulozy).
 • Są wydajne - jedna rolka wystarcza na długo, a odpowiednia szerokość zapobiega marnotrawieniu podkładu.
 • Bardzo dobrze przylegają do powierzchni, nie przesuwają się pod pacjentem nawet podczas jego ruchów.
 • Są bardzo chłonne - dwie warstwy celulozy sprawiają, że podkłady nie przemakają i dobrze absorbują płyny i ciecze.
 • Spełniają wszystkie normy higieniczne i zapewniają bezpieczeństwo.
 • Każda rolka jest osobno zapakowana, dzięki czemu nie zachodzi ryzyko zanieczyszczenia podkładu w roli podczas transportu, magazynowania czy przechowywania.
 • Podkłady są ściśle nawinięte na rolki - są one dłuższe i wystarczają na dłużej.
 • Są delikatne, nie podrażniają nawet wrażliwej skóry.
 • Nie rozwarstwiają się nawet po zmoczeniu (w przeciwieństwie do innych, podkłady BulkySoft nie zostawiają kawałków papieru na ciele pacjenta).

Podkłady higieniczne BulkySoft objęte są 8% VAT!

Zobacz wszystkie>>

Podkłady higieniczne VAT 8%

Podkłady higieniczne BulkySoft rekomendujemy do: gabinetów lekarskich, gabinetów i sal zabiegowych, salonów piękności, salonów kosmetycznych, salonów masażu, gabinetów stomatologicznych i ortodontycznych, domów seniora i spokojnej starości, SPA, gabinetów fizjoterapeutycznych, szpitali, klinik, salonów tatuaży.

Podkłady medyczne BulkySoft mamy dostępne w trzech wariantach:

 • Podkład higieniczny Classic 76716 - 60 cm x 65 m, dwuwarstwowy, 6 rolek w kartonie, 172 odcinki w jednej rolce
 • Podkład higieniczny Premium 76715 - 50 cm x 46 m, dwuwarstwowy, 9 rolek w kartonie, 135 odcinków w jednej rolce, długość odcinka 34 cm
 • Podkład higieniczny Premium 76714 - 60 cm x 80 m, dwuwarstwowy, 6 rolek w kartonie, 210 odcinków w jednej rolce, długość odcinka 38 cm

Podkłady higieniczne (tak jak i wszystkie inne produkty BulkySoft) cieszą się bardzo dużym uznaniem naszych klientów z całej Polski, cenione są za świetny stosunek jakości i wydajności do ceny. Warto dodać, że ich producentem jest wiodący na europejskim rynku przetwórca celulozy, włoska firma Cartiere Carrara, a my jesteśmy jedynym importerem produktów marki BulkySoft na Polskę. To właśnie dlatego możemy oferować je w tak świetnych cenach - trafią do Ciebie prosto z fabryki!

Zamawiając więcej, płacisz mniej! Poznaj nasz system rabatowy>> i pamiętaj, że nawiązując z nami stałą współpracę zyskasz więcej niż tylko niższe ceny. Zapewnimy Ci kompleksowe wyposażenie, które dotrze do Ciebie zawsze w terminie. Pomożemy dobrać odpowiednie produkty - najbardziej wydajne, dopasowane do budżetu i realnych potrzeb. Zaproponujemy produkty alternatywne, które są w lepszej cenie - zmniejszysz w ten sposób stałe wydatki związane z zapewnieniem czystości, higieny i bezpieczeństwa. Bądźmy partnerami - my zajmiemy się opieką nad Twoim miejscem pracy, a Ty zyskasz czas na jeszcze lepszą obsługę swoich klientów i pacjentów. Napisz lub zadzwoń - porozmawiajmy o współpracy!