Uratowanie jednego psa nie zmieni całego świata, ale dla tego jednego psa zmieni się cały świat

Uratowanie jednego psa nie zmieni całego świata, ale dla tego jednego psa zmieni się cały świat

"Otwarcie swojego życia na psa, który potrzebuje domu, jest jedną z najbardziej satysfakcjonujących rzeczy, jakie możesz zrobić." (Emma Kenney) - trudno się nie zgodzić z tymi słowami, prawda? Nie jesteśmy cudotwórcami, nie mamy możliwości przygarnięcia i zapewnienia domu wszystkim potrzebującym psiakom. Mamy za to ogromne szczęście znać fantastyczną ekipę Fundacji Adoptuj Uratuj Pokochaj i wspierania ich w prowadzonych działaniach. A co robią? W wielkim skrócie - ratują psy małych ras, zapewniają opiekę medyczną i domy tymczasowe najbardziej potrzebującym, pokrzywdzonym przez los (a dosłownie: przez ludzi). Bezinteresownie niosą pomoc również kotom, dając im namiastkę ciepła i miłości. Fundacja oprócz ratowania, leczenia i KOCHANIA zwierzaków zajmuje się również szukaniem dla kotów i psów nowych domów. Co bardzo ważne - największą uwagę przykładają do tego, by trafiły one do naprawdę bezpiecznych miejsc i ludzi o dobrych sercach. Wszystkie adopcje przeprowadzane są według sprawdzonej procedury, osoby chętne na przygarnięcie zwierząt są zawsze weryfikowane i sprawdzane - jest to czasochłonne, ale z pewnością to najlepsza z możliwych dróg do zapewnienia pieskom i kotkom odpowiedniego domu, pełnego ciepła i miłości.

Z Fundacją "przyjaźnimy" się już od dawna, wspieramy jej działania dostarczając różnego rodzaju produkty z naszego magazynu. Jesteśmy dla nich zawsze otwarci - bardzo podziwiamy ich pracę, cenimy wkładany w nią wysiłek i podziwiamy ogrom ciepła oddawanego zwierzakom. Staramy się pomagać nie tylko jako firma, ale też prywatnie - w naszym zespole ze świeczką szukać można osoby, która nie dorzuca się do skarbonek czy nie ustawiła stałego przelewu na konto Fundacji.

Skarbonka dla Fundacji

Jeśli będziecie w siedzibie naszej firmy w Warszawie - również i Wy możecie pomóc - mamy już firmową skarbonkę, której zawartość trafi prosto do potrzebujących zwierzaków. Grosz do grosza, a wyjdzie... uregulowany rachunek w klinice weterynaryjnej, zdrowa i pełnowartościowa karma dla psów, odżywki i leki dla chorych zwierzaków!

Pomóc możesz też wpłacając pieniądze bezpośrednio na konto Fundacji, a także po prostu obserwując ich konta na social mediach - im większe zasięgi, tym większa szansa na zaprezentowanie szerokiemu gronu osób piesków, które szukają swojego miejsca na ziemi!

Tutaj możesz zobaczyć oficjalną stronę Fundacji Na Rzecz Zwierząt Adoptuj Uratuj Pokochaj>> Znajdziesz tu wszystkie informacje o działalności Fundacji i jej dane, zobaczysz psiaki, które są już gotowe znaleźć dobry, bezpieczny i kochany dom.