Czyściwo papierowe BulkySoft Classic, 1 warstwa, kolor biały, celuloza, długość 1000m. 2 rolki/op.

W magazynie
Numer katalogowy
57590
Dostępność:
W magazynie
Producent:
BULKYSOFT
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł

Cena za szt.

104.48 zł 128.51 zł
257,02 zł 208,96 zł

Jesteś zainteresowany większą ilością tego produktu? Zapytaj o warunki sprzedaży hurtowej.

Numer artykułu: 57590
BULKYSOFT czyściwo classic

Kolor: Biały
Surowiec: Celuloza
Ilość warstw: 1
Wysokość rolki: 26 cm
Długość odcinka: 35 cm
Długość rolki: 1000m
Ilość odcinków: 2857
Ilość rolek w kartonie: 2

Bulkysoft - czyściwo papierowe, białe, jednowarstwowe. Jedna rolka ma długość aż 1000 metrów i podzielona jest na 2857 odcinków. Wykonano je z czystej, selekcjonowanej celulozy. Ma gładką strukturę i cechuje się ekonomicznością i wydajności. Ponadto czyściwo to jest uniwersalne, możliwe do zastosowania w różnych sytuacjach i miejscach. Przyda się zarówno do kontaktu z żywnością (czyściwo certyfikat ISEGA), do oczyszczania rąk, jak i czyszczenia przedmiotów i powierzchni - zarówno wodą, jaki detergentami czy rozpuszczalnikiem. To wyjątkowo chłonny produkt, dzięki czemu już jeden listek z powodzeniem spełnia swoje zadanie. Całość dopełnia estetyczny wygląd, elastyczność i miękkość w dotyku.

BulkySoft to włoska marka, oferująca najwyższej jakości produkty higieniczne i ekologiczne w trzech grupach: produkty BulkySoft wykonane z czystej celulozowy, BulkySoft Comfort de-inked produkty celulozowe z dodatkiem celulozy z recyklingu oraz produkty Havana Forte wykonane z materiału pochodzącego z najnowszej technologii przetwarzającej kartony tekturowe w mocny, chłonny i higieniczny papier.

W ofercie produktów BulkySoft są dostępne ręczniki papierowe, papiery toaletowe, czyściwa przemysłowe, chusteczki higieniczne, serwetki gastronomiczne, podkłady medyczne oraz dozowniki, podajniki, dyspensery. Produkty BulkySoft produkowane są z wysokiej jakości surowców, starannie selekcjonowanych, co ma ogromne znaczenie na zmniejszenie zużycia i ograniczenie kosztów zakupu. Posiadają niezbędne certyfikaty, w tym również certyfikat ISEGA, który dopuszcza produkt do kontaktu z żywnością. Oferta BulkySoft skierowana jest do wielu branż, w tym Horeca, przemysł, biura, lecznictwo itd, a szeroka gama produktów umożliwia idealne dopasowanie do potrzeb firmy czy przedsiębiorstwa.

To marka produktów EKOLOGICZNYCH produkowana zgodnie z równoważonym rozwojem, doceniona Złoty Laurem Klienta w 2020 roku w kategorii ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania dla instytucji i biznesu oraz wyróżnieniem Marka EKO 2021. Wybierając te produkty chronisz zasoby naturalne i realnie wpływasz na ochronę środowiska.

Dane techniczne
Producent BULKYSOFT
KOLOR kolor biały
MATERIAŁ celuloza
RODZAJ czyściwo papierowe, czyściwo w roli, do kuchni
ILOŚĆ WARSTW jednowarstwowe
Napisz swoją opinię
Napisz opinię o produkcie:Czyściwo papierowe BulkySoft Classic, 1 warstwa, kolor biały, celuloza, długość 1000m. 2 rolki/op.

Brands

Bulkysoft
TORK
LAMIX
Gojo
Splast
Nilfisk
Numatic
KATRIN
Kiehl
Purell
Medisept

Higiena Serwis - dostawca środków czystości dla różnych branż

HoReca - hotele, restauracje, catering
HoReca - hotele, restauracje, catering
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Administracja i szkolnictwo
Administracja i szkolnictwo
Czyściwo papierowe BulkySoft Classic, 1 warstwa, kolor biały, celuloza, długość 1000m. 2 rolki/op.