Papier toaletowy BulkySoft Classic, 2 warstwy, kolor biały, celuloza, długość 14,3m, 12 rolek/op

W magazynie
Numer katalogowy
66991 A'12
Dostępność:
W magazynie
Producent:
BULKYSOFT
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
12,45 zł 10,12 zł

Jesteś zainteresowany większą ilością tego produktu? Zapytaj o warunki sprzedaży hurtowej.

Numer artykułu: 66991
BULKYSOFT papier toaletowy

Kolor:  Biały
Surowiec: Celuloza
Ilość warstw: 2
Ilość listków: 130
Długość rolki: 14,3m
Ilość rolek w opakowaniu: 12 rolek
Sprzedaż min.: 1op/12rolek

Bulkysoft Classic to papier toaletowy w konwencjonalnych rolkach, który jest idealnym produktem do codziennego stosowania dla osób oczekujących dobrej jakości, higieny i ekonomiczności. Papier o białym kolorze, który cechuje dwuwarstwowa budowa. Wykonany z czystej, selekcjonowanej celulozy, co zapewnia wyjątkową miękkość, wytrzymałość i przyjemność użytkowania. Bardzo chłonny. Jedna rolka zawiera w sobie 130 odcinków papieru toaletowego. Papier Bulkysoft Classic stanowi idealne rozwiązanie dla hoteli, w których konieczna jest wymiana rolek każdego dnia. Polecany także i dla innych odbiorców: barów, kawiarni itp.

BulkySoft to włoska marka, oferująca najwyższej jakości produkty higieniczne i ekologiczne w trzech grupach: produkty BulkySoft wykonane z czystej celulozowy, BulkySoft Comfort de-inked produkty celulozowe z dodatkiem celulozy z recyklingu oraz produkty Havana Forte wykonane z materiału pochodzącego z najnowszej technologii przetwarzającej kartony tekturowe w mocny, chłonny i higieniczny papier.

W ofercie produktów BulkySoft są dostępne ręczniki papierowe, papiery toaletowe, czyściwa przemysłowe, chusteczki higieniczne, serwetki gastronomiczne, podkłady medyczne oraz dozowniki, podajniki, dyspensery. Produkty BulkySoft produkowane są z wysokiej jakości surowców, starannie selekcjonowanych, co ma ogromne znaczenie na zmniejszenie zużycia i ograniczenie kosztów zakupu. Posiadają niezbędne certyfikaty, w tym również certyfikat ISEGA, który dopuszcza produkt do kontaktu z żywnością. Oferta BulkySoft skierowana jest do wielu branż, w tym Horeca, przemysł, biura, lecznictwo itd, a szeroka gama produktów umożliwia idealne dopasowanie do potrzeb firmy czy przedsiębiorstwa.

To marka produktów EKOLOGICZNYCH produkowana zgodnie z równoważonym rozwojem, doceniona Złoty Laurem Klienta w 2020 roku w kategorii ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania dla instytucji i biznesu oraz wyróżnieniem Marka EKO 2021. Wybierając te produkty chronisz zasoby naturalne i realnie wpływasz na ochronę środowiska.

Dane techniczne
Producent BULKYSOFT
KOLOR kolor biały
MATERIAŁ celuloza
RODZAJ papier toaletowy konwekcjonalny
ILOŚĆ WARSTW dwuwarstwowe
Napisz swoją opinię
Napisz opinię o produkcie:Papier toaletowy BulkySoft Classic, 2 warstwy, kolor biały, celuloza, długość 14,3m, 12 rolek/op

Brands

Bulkysoft
TORK
LAMIX
Gojo
Splast
Nilfisk
Numatic
KATRIN
Kiehl
Purell
Medisept

Higiena Serwis - dostawca środków czystości dla różnych branż

HoReca - hotele, restauracje, catering
HoReca - hotele, restauracje, catering
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Administracja i szkolnictwo
Administracja i szkolnictwo
Papier toaletowy BulkySoft Classic, 2 warstwy, kolor biały, celuloza, długość 14,3m, 12 rolek/op