Czyściwo papierowe BulkySoft Excellence, 3 warstwy, kolor niebieski, celuloza, długość 150m. 1 rola/op.

W magazynie
Numer katalogowy
56760
Dostępność:
Czas dostawy do 3 dni
Producent:
BULKYSOFT
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł

Special Price 52,51 zł 42,69 zł Regular Price 58,34 zł

Numer artykułu: 56760
BULKYSOFT czyściwo exellence

Kolor: Niebieski
Surowiec: Celuloza
Ilość warstw: 3
Długość odcinka: 30 cm
Długość rolki: 150m
Ilość odcinków: 500
Ilość rolek w kartonie: 2

Czyściwo papierowe Bulkysoft o kolorze niebieskim. Zbudowane z trzech warstw papieru z wysokiej jakości celulozy, które zostały spojone technologią klejenia typu EVO. Czyściwo to jest niezwykle wytrzymałe i mocne. Dobrze współpracuje z wodą, rozpuszczalnikami i detergentami, w każdej sytuacji zachowując swoje cechy - chłonność, elastyczność i trwałość. Dzięki temu jest to uniwersalny i praktyczny produkt do wszechstronnego stosowania,. Dodatkowo posiada certyfikat ISEGA umożliwiający kontakt z żywnością. Produkt może być dozowane listkowo - posiada 500 odcinków arkuszy czyściwa, o łącznej długości 150 m. Jest nie tylko wydany i praktyczny, ale także miły w dotyku i delikatny dla skóry. Polecany do kuchni, restauracji, zapleczy magazynowych, zakładów produkcyjnych i nie tylko.

BulkySoft to włoska marka, oferująca najwyższej jakości produkty higieniczne i ekologiczne w trzech grupach: produkty BulkySoft wykonane z czystej celulozowy, BulkySoft Comfort de-inked produkty celulozowe z dodatkiem celulozy z recyklingu oraz produkty Havana Forte wykonane z materiału pochodzącego z najnowszej technologii przetwarzającej kartony tekturowe w mocny, chłonny i higieniczny papier.

W ofercie produktów BulkySoft są dostępne ręczniki papierowe, papiery toaletowe, czyściwa przemysłowe, chusteczki higieniczne, serwetki gastronomiczne, podkłady medyczne oraz dozowniki, podajniki, dyspensery. Produkty BulkySoft produkowane są z wysokiej jakości surowców, starannie selekcjonowanych, co ma ogromne znaczenie na zmniejszenie zużycia i ograniczenie kosztów zakupu. Posiadają niezbędne certyfikaty, w tym również certyfikat ISEGA, który dopuszcza produkt do kontaktu z żywnością. Oferta BulkySoft skierowana jest do wielu branż, w tym Horeca, przemysł, biura, lecznictwo itd, a szeroka gama produktów umożliwia idealne dopasowanie do potrzeb firmy czy przedsiębiorstwa.

To marka produktów EKOLOGICZNYCH produkowana zgodnie z równoważonym rozwojem, doceniona Złoty Laurem Klienta w 2020 roku w kategorii ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania dla instytucji i biznesu oraz wyróżnieniem Marka EKO 2021. Wybierając te produkty chronisz zasoby naturalne i realnie wpływasz na ochronę środowiska.

Dane techniczne
Producent BULKYSOFT
KOLOR kolor niebieski
MATERIAŁ celuloza
RODZAJ czyściwo papierowe, czyściwo w roli, do kuchni
ILOŚĆ WARSTW trzywarstwowe
Napisz swoją opinię
Napisz opinię o produkcie:Czyściwo papierowe BulkySoft Excellence, 3 warstwy, kolor niebieski, celuloza, długość 150m. 1 rola/op.

Brands

Bulkysoft
TORK
LAMIX
Gojo
Splast
Nilfisk
Numatic
KATRIN
Kiehl
Purell
Medisept

Higiena Serwis - dostawca środków czystości dla różnych branż

HoReca - hotele, restauracje, catering
HoReca - hotele, restauracje, catering
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Administracja i szkolnictwo
Administracja i szkolnictwo
Czyściwo papierowe BulkySoft Excellence, 3 warstwy, kolor niebieski, celuloza, długość 150m. 1 rola/op.