Mydło w płynie BulkySoft 1L, delikatny morski zapach

W magazynie
Numer katalogowy
45690
Dostępność:
W magazynie
Producent:
BULKYSOFT
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
44,54 zł 36,21 zł

Jesteś zainteresowany większą ilością tego produktu? Zapytaj o warunki sprzedaży hurtowej.

Numer artykułu: 45690
BULKYSOFT Mydło w płynie

Pojemność:  1000ml
Ilość sztuk w kartonie: 12

Bulkysoft - mydło w płynie o pojemności 1 litra. Przeznaczone do codziennego użytku w celach zachowania odpowiedniej higieny rąk. Poleca się stosować wkłady z mydłem w płynie w dozownikach do mydła Bulkysoft. Produkt ten jest wyjątkowo wydajny i ekonomiczny. Już niewielka porcja mydła wystarcza, aby dokładnie umyć ręce. Jest to delikatny i przyjazny dla skóry produkt, który czyni ją miękką i delikatną. Ponadto posiada przyjemny, delikatny morski zapach, który odświeża. Wkład z mydłem można w prosty i szybki sposób wymienić i zamontować w dozowniku.

BulkySoft to włoska marka, oferująca najwyższej jakości produkty higieniczne i ekologiczne w trzech grupach: produkty BulkySoft wykonane z czystej celulozowy, BulkySoft Comfort de-inked produkty celulozowe z dodatkiem celulozy z recyklingu oraz produkty Havana Forte wykonane z materiału pochodzącego z najnowszej technologii przetwarzającej kartony tekturowe w mocny, chłonny i higieniczny papier.

W ofercie produktów BulkySoft są dostępne ręczniki papierowe, papiery toaletowe, czyściwa przemysłowe, chusteczki higieniczne, serwetki gastronomiczne, podkłady medyczne oraz dozowniki, podajniki, dyspensery. Produkty BulkySoft produkowane są z wysokiej jakości surowców, starannie selekcjonowanych, co ma ogromne znaczenie na zmniejszenie zużycia i ograniczenie kosztów zakupu. Posiadają niezbędne certyfikaty, w tym również certyfikat ISEGA, który dopuszcza produkt do kontaktu z żywnością. Oferta BulkySoft skierowana jest do wielu branż, w tym Horeca, przemysł, biura, lecznictwo itd, a szeroka gama produktów umożliwia idealne dopasowanie do potrzeb firmy czy przedsiębiorstwa.

To marka produktów EKOLOGICZNYCH produkowana zgodnie z równoważonym rozwojem, doceniona Złoty Laurem Klienta w 2020 roku w kategorii ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania dla instytucji i biznesu oraz wyróżnieniem Marka EKO 2021. Wybierając te produkty chronisz zasoby naturalne i realnie wpływasz na ochronę środowiska.

Dane techniczne
Producent BULKYSOFT
KOLOR różne kolory
RODZAJ mydło, mydło w płynie, mydło wkład
POJEMNOŚĆ pojemność 1l
Napisz swoją opinię
Napisz opinię o produkcie:Mydło w płynie BulkySoft 1L, delikatny morski zapach

Brands

Bulkysoft
TORK
LAMIX
Gojo
Splast
Nilfisk
Numatic
KATRIN
Kiehl
Purell
Medisept

Higiena Serwis - dostawca środków czystości dla różnych branż

HoReca - hotele, restauracje, catering
HoReca - hotele, restauracje, catering
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Administracja i szkolnictwo
Administracja i szkolnictwo
Mydło w płynie BulkySoft 1L, delikatny morski zapach