Stojak do czyściw podłogowy BulkySoft , metalowy, kolor biały

W magazynie
Numer katalogowy
01320
Dostępność:
W magazynie
Producent:
BULKYSOFT
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
161,23 zł 131,08 zł

Jesteś zainteresowany większą ilością tego produktu? Zapytaj o warunki sprzedaży hurtowej.

Numer artykułu: 01320
BULKYSOFT Stojak do czyściw podłogowy

Kolor: Biały
Tworzywo: Aluminium
Wymiary: 98 x 48 x 46 cm
Sprzedaż min.: 1 szt. 

Stojący dozownik do czyściw przemysłowych Bulkysoft. Wykonany z metalu i pokryty farbą w kolorze białym. Bardzo prosty w montażu i obsłudze. Rolę czyściwa zawiesza  się na dozowniku. Walorem produktu są małe rozmiary oraz to, że można go swobodnie przestawiać. Dostęp do czyściwa jest łatwy a sposób odcinania arkusza bardzo wygodny. Idealny do zakładów przemysłowych, warsztatów i innych miejsc, gdzie konieczne jest użycie czyściw przemysłowych. Z dozownika może korzystać wielu użytkowników w jednym pomieszczeniu. Zaletą tego dozownika jest możliwość zawieszenia dużych roli przemysłowych.

BulkySoft to włoska marka, oferująca najwyższej jakości produkty higieniczne i ekologiczne w trzech grupach: produkty BulkySoft wykonane z czystej celulozowy, BulkySoft Comfort de-inked produkty celulozowe z dodatkiem celulozy z recyklingu oraz produkty Havana Forte wykonane z materiału pochodzącego z najnowszej technologii przetwarzającej kartony tekturowe w mocny, chłonny i higieniczny papier.

W ofercie produktów BulkySoft są dostępne ręczniki papierowe, papiery toaletowe, czyściwa przemysłowe, chusteczki higieniczne, serwetki gastronomiczne, podkłady medyczne oraz dozowniki, podajniki, dyspensery. Produkty BulkySoft produkowane są z wysokiej jakości surowców, starannie selekcjonowanych, co ma ogromne znaczenie na zmniejszenie zużycia i ograniczenie kosztów zakupu. Posiadają niezbędne certyfikaty, w tym również certyfikat ISEGA, który dopuszcza produkt do kontaktu z żywnością. Oferta BulkySoft skierowana jest do wielu branż, w tym Horeca, przemysł, biura, lecznictwo itd, a szeroka gama produktów umożliwia idealne dopasowanie do potrzeb firmy czy przedsiębiorstwa.

To marka produktów EKOLOGICZNYCH produkowana zgodnie z równoważonym rozwojem, doceniona Złoty Laurem Klienta w 2020 roku w kategorii ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania dla instytucji i biznesu oraz wyróżnieniem Marka EKO 2021. Wybierając te produkty chronisz zasoby naturalne i realnie wpływasz na ochronę środowiska.

Dane techniczne
Producent BULKYSOFT
KOLOR kolor biały
MATERIAŁ aluminium
RODZAJ stojak do czyściw podłogowy
Napisz swoją opinię
Napisz opinię o produkcie:Stojak do czyściw podłogowy BulkySoft , metalowy, kolor biały

Brands

Bulkysoft
TORK
LAMIX
Gojo
Splast
Nilfisk
Numatic
KATRIN
Kiehl
Purell
Medisept

Higiena Serwis - dostawca środków czystości dla różnych branż

HoReca - hotele, restauracje, catering
HoReca - hotele, restauracje, catering
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Administracja i szkolnictwo
Administracja i szkolnictwo
Stojak do czyściw podłogowy BulkySoft , metalowy, kolor biały