Czyściwo Tork włókninowe kolorowe ściereczki wielorazowe do czyszczenia zielone. wym. 38x30 cm. 40 szt w pakiecie. Small Pack W8
W magazynie
Numer katalogowy
194550
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
53,46 zł
43,46 zł
Regular Price
56,27 zł
Cena przed promocją: 45.75 zł netto (56.27 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 358.8 zł netto, 441.32 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | W8 |
| Długość po złożeniu | 19.3 cm |
| Szerokość po złożeniu | 16 cm |
| Długość po rozłożeniu | 38.5 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 30 cm |
| Skład | 3.412 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Ściereczki wielorazowe Tork W8, zielone
Ściereczki wielorazowe Tork W8:
Wielokrotne używanie ściereczki może spowodować jej rozdarcie, ale nasze trwałe i chłonne ściereczki są wielorazowe, co zapobiega marnotrawstwu i obniża koszty. Używaj różnokolorowych ściereczek do różnych zadań związanych ze sprzątaniem, aby uniknąć zakażeń krzyżowych — do wyboru masz niebieskie, zielone, żółte i czerwone. Ściereczki te nadają się do użytku z większością rozpuszczalników, środków dezynfekujących i detergentów, więc nie musisz zmieniać swoich nawyków. Są kompatybilne z dozownikami Tork W8 do ściereczek w małych opakowaniach.
Zalety produktu
- Wielozadaniowe i idealne do ogólnych zadań związanych ze sprzątaniem
- Mocne i chłonne
- Dostępne w czterech kolorach, aby zapobiec zakażeniom krzyżowym
- Nadają się do użytku z większością środków czyszczących
Zetrzyj uporczywe plamy za pomocą naszych mocnych i chłonnych ściereczek.
Zapobiegaj zakażeniom krzyżowym, używając różnokolorowych ściereczek do różnych zadań.
Nie musisz zmieniać swoich nawyków związanych ze sprzątaniem — te ściereczki można stosować z większością rozpuszczalników, środków dezynfekujących i detergentów.
Unikaj marnotrawstwa dzięki mocnym i trwałym ściereczkom, które się nie drą i nadają się do wielokrotnego użytku.
Pasuje do dozowników Tork W8.
- 655100
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |