Czyściwo papierowe wielozadaniowe do średnich zabrudzeń, białe celuloza+makulatura, 2w 510m, system W1
W magazynie
Numer katalogowy
130045
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
167,48 zł
136,16 zł
Regular Price
223,31 zł
Cena przed promocją: 181.55 zł netto (223.31 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 181.55 zł netto, 223.31 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | W1 |
| Średnica rolki | 39 cm |
| Długość rolki | 510 m |
| Szerokość rolki | 23.5 cm |
| Długość arkusza | 34 cm |
| Liczba arkuszy | 1500 |
| Skład | 4.816 kg |
| Tłoczenie | Tak |
Tork czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń
Tork czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń
Zalety produktu
Tork czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń 2-warstwowe to idealny, uniwersalny papier do wchłaniania płynów i osuszania rąk. Papier pasuje do Tork dozowników stojących i ściennych, które stworzono z myślą o bezpieczeństwie, wydajności i niezawodności. Dozowniki umożliwiają łatwe dozowanie oraz pobieranie papieru jedną ręką.
Dobra chłonność ułatwia i przyspiesza zbieranie rozlanych płynów
Idealne do wycierania rąk i lekko zabrudzonych powierzchni
Wielozadaniowe – do uniwersalnych zadań wymagających wytrzymałości i chłonności.
Pasuje do produktów
- 652000
- 652008
- 652108
- 652100
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |