Czyściwo Tork włókninowe do zabrudzeń przemysłowych, szare, 1w 361m, system W1
W magazynie
Numer katalogowy
520304
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
626,64 zł
509,46 zł
Regular Price
935,28 zł
Cena przed promocją: 760.39 zł netto (935.28 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 760.39 zł netto, 935.28 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | W1 |
| Długość po rozłożeniu | 38 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 42 cm |
| Średnica rolki | 38 cm |
| Długość rolki | 361 m |
| Szerokość rolki | 42 cm |
| Długość arkusza | 38 cm |
| Liczba arkuszy | 950 |
| Skład | 10.837 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Czyściwo przemysłowe Tork W1, szare
Czyściwo przemysłowe Tork W1, szare:
Bez problemu pozbędziesz się lekkich i średnich zabrudzeń przemysłowych, bez konieczności korzystania z niehigienicznych czyściw bawełnianych. Nasze czyściwa przemysłowe Tork to bardziej ekonomiczny wybór, który pozwala zmniejszyć ilość produkowanych odpadków o 85%. Przy pomocy czyściw przeznaczonych do stosowania z większością rozpuszczalników szybko i sprawnie usuniesz oleje i zabrudzenia, również w trudno dostępnych, ciasnych miejscach. Nasze miękkie i elastyczne czyściwa dokładnie czyszczą powierzchnie, nie powodując uszkodzeń czyszczonej powierzchni. Aby zwiększyć ich wydajność, używaj czyściwa z podłogowymi i naściennymi systemami dozowania Tork.
Zalety produktu
- Miękkie i elastyczne ściereczki, idealne do trudno dostępnych miejsc
- Przeznaczone do lekkich i średnich zabrudzeń przemysłowych
- Wysoka chłonność, która usuwa oleje, tłuszcz i zabrudzenia
- Materiał exelCLEAN pozwala zaoszczędzić na rozpuszczalnikach
- Kompatybilne z dozownikami podłogowymi i naściennymi
Nasze czyściwa Tork są przeznaczone do lekkich i średnich zabrudzeń przemysłowych.
Z łatwością usuniesz oleje, tłuszcz i zabrudzenia dzięki wytrzymałej i chłonnej strukturze.
Trudno dostępne i ciasne miejsca nie są przeszkodą dla tych elastycznych czyściw.
Materiał exelCLEAN pomoże Ci zmniejszyć zużycie rozpuszczalników do 41%, zmniejszając ich negatywne oddziaływanie na środowisko naturalne i zdrowie pracowników.
Pasuje do dozowników Tork W1.
- 652000
- 652008
- 652108
- 652100
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz | |
| Informacja o zmniejszeniu śladu węglowego | Pobierz |