Czyściwo Tork włókninowe wielozadaniowe do trudnych zabrudzeń, białe, 1w 269,80m, system W1
W magazynie
Numer katalogowy
530104
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
518,16 zł
421,27 zł
Regular Price
690,88 zł
Cena przed promocją: 561.69 zł netto (690.88 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 675.12 zł netto, 830.4 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | W1 |
| Długość po rozłożeniu | 38 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 42 cm |
| Średnica rolki | 37 cm |
| Długość rolki | 269.8 m |
| Szerokość rolki | 42 cm |
| Długość arkusza | 38 cm |
| Liczba arkuszy | 710 |
| Skład | 10.047 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Czyściwo do trudnych zabrudzeń Tork W1, białe
Czyściwo do trudnych zabrudzeń W1 Tork, białe:
Czyszczenie przy pomocy klasycznych szmat bawełnianych wymaga sporo czasu i wysiłku. Nasze czyściwa do trudnych zabrudzeń Tork, wykonane z materiału exelCLEAN, zużywają do 41% mniej rozpuszczalników i pozwalają zmniejszyć ilość odpadków do 85%. Te wytrzymałe czyściwa nie rozpadają się, nawet podczas energicznego szorowania, jeszcze bardziej zmniejszając produkcję śmieci. Są kompatybilne z większością rozpuszczalników i z łatwością radzą sobie ze smarami, wodą i trudnymi do usunięcia zaciekami. Aby ułatwić sprzątanie w miejscu pracy, używaj ich z podłogowymi lub naściennymi systemami dozowania Tork.
Zalety produktu
- Wytrzymałość i chłonność dostosowane do trudnych zabrudzeń
- Zaprojektowane do wielokrotnego użytku, aby zmniejszyć ilość odpadków
- Chronią dłonie przed wysoką temperaturą i opiłkami metalu
- Materiał exelCLEAN pozwala zaoszczędzić do 41% rozpuszczalników
- Przyjaźniejsze dla środowiska i zdrowia ludzkiego
Wytrzymałe i chłonne czyściwa, które z łatwością usuwają trudne zabrudzenia.
Skracają czas sprzątania do 35% i wymagają o 31% mniej wysiłku, a wytrzymały materiał pozwala na wielokrotne użytkowanie.
Solidna konstrukcja chroni dłonie przed wysokimi temperaturami i niewidocznymi opiłkami metalu.
Materiał exelCLEAN pozwala zaoszczędzić do 41% rozpuszczalników, więc sprzątanie jest przyjaźniejsze dla środowiska i zdrowia ludzkiego.
Pasuje do dozowników Tork W1.
- 652000
- 652008
- 652108
- 652100
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz | |
| Informacja o zmniejszeniu śladu węglowego | Pobierz |