Czyściwo Tork wielozadaniowe do trudnych zabrudzeń, białe celuloza TAD, 2w 170m 2 role/op, system W1/W2
W magazynie
Numer katalogowy
130062
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
51.65 zł
63.53 zł
Special Price
127,06 zł
103,30 zł
Regular Price
189,64 zł
Cena przed promocją: 154.18 zł netto (189.64 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 170.82 zł netto, 210.11 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | W2W1 |
| Średnica rolki | 26.2 cm |
| Długość rolki | 170 m |
| Szerokość rolki | 23.5 cm |
| Długość arkusza | 34 cm |
| Liczba arkuszy | 500 |
| Skład | 3.416 kg |
| Tłoczenie | Tak |
Tork czyściwo papierowe wielozadaniowe do trudnych zabrudzeń
Tork czyściwo papierowe wielozadaniowe do trudnych zabrudzeń
Zalety produktu
Tork czyściwo papierowe wielozadaniowe do trudnych zabrudzeń 2-warstwowe to idealny, uniwersalny papier do wchłaniania płynów i osuszania rąk. Papier pasuje do Tork dozowników stojących i ściennych, które stworzono z myślą o bezpieczeństwie, wydajności i niezawodności. Natomiast Tork dozownik maxi do czyściw centralnie dozowanych umożliwia łatwe dozowanie jedną ręką.
Wielozadaniowe – do uniwersalnych zadań wymagających wytrzymałości i chłonności.
Wytrzymałość czyściwa i jego duża chłonność sprawiają, że idealnie sprawdzi się przy usuwaniu oleju, tłuszczu, smaru i brudu
Duża wytrzymałość – nawet po zmoczeniu pozostaje wytrzymałe i nadaje się do wielokrotnego użytku
Pasuje do produktów
- 652000
- 652008
- 652108
- 652100
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |