Czyściwo Tork włókninowe wielozadaniowe, białe 1w 152m system W1/W2/W3
W magazynie
Numer katalogowy
510137
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
274,11 zł
222,85 zł
Szczegóły produktu
| System | W2W3W1 |
| Długość po rozłożeniu | 38 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 31.5 cm |
| Średnica rolki | 25 cm |
| Długość rolki | 152 m |
| Szerokość rolki | 31.5 cm |
| Długość arkusza | 38 cm |
| Liczba arkuszy | 400 |
| Skład | 2.95 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Tork czyściwo włókninowe wielozadaniowe
Tork czyściwo włókninowe wielozadaniowe
Doskonale chłonie olej i wodę, z łatwością czyści tłuszcz i zanieczyszczenia z rąk
Do stosowania z większością rozpuszczalników chemicznych: pochłania i uwalnia rozpuszczalniki znacznie skuteczniej niż produkty tekstylne, co ogranicza zużycie
Wytrzymałe czyściwo do wielokrotnego użytku – wspaniała alternatywa dla szmat i ręczników
Pasuje do produktów
- 652000
- 652008
- 652108
- 652100
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz | |
| Informacja o zmniejszeniu śladu węglowego | Pobierz |