Dozownik Tork do nakładek sedesowych, kolor biały
W magazynie
Numer katalogowy
344080
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
119,84 zł
97,43 zł
Regular Price
171,20 zł
Cena przed promocją: 139.19 zł netto (171.2 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 139.19 zł netto, 171.2 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | V1 |
| Wysokość dozownika | 31.5 cm |
| Długość dozownika | 42.3 cm |
| Szerokość dozownika | 5.8 cm |
| Materiał dozownika | Plastik |
| Linia wzornicza | Elevation |
| Skład | 11.954 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Tork dozownik do nakładek sedesowych
Tork dozownik do nakładek sedesowych
Zalety produktu
Tork dozownik do nakładek sedesowych zapewnia wyższy poziom higieny w łazience dzięki pojedynczemu dozowaniu nakładek.
Dozowanie po jednym odcinku zapewniające wyższy poziom higieny
Dozownik mini, idealny dla małych powierzchni
Pasuje do produktów
- 750160
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |