Dozownik Tork do ręczników centralnego dozowania maxi, kolor biało-turkusowy, system M2
W magazynie
Numer katalogowy
659000
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
259,31 zł
210,82 zł
Regular Price
370,44 zł
Cena przed promocją: 301.17 zł netto (370.44 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 301.17 zł netto, 370.44 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | M2 |
| Wysokość dozownika | 35.6 cm |
| Długość dozownika | 24.8 cm |
| Szerokość dozownika | 23.2 cm |
| Materiał dozownika | Plastik |
| Model dozownika | Do ręczników centralnie dozowanych |
| Linia wzornicza | Performance |
| Skład | 1.681 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Dozownik Tork, system centralnego dozowania, turkusowo-biały M2
Tork system centralnego dozowania turkusowo-biały M2:
Intensywnie pracująca kuchnia czy zakład oznacza, że wciąż gdzieś się rozlewa, kapie, plami. Nie unikniesz zabrudzeń, ale możesz je usunąć nadzwyczaj szybko i łatwo. Nasz dozownik obsługuje się jedną ręką, dzięki czemu użytkownik może pobrać papier wyjątkowo sprawnie, a nieograniczone dozowanie sprawia, że można za każdym razem wziąć tyle czyściwa, ile potrzeba. Zapomnisz też o częstym uzupełnianiu – pojemny i prosty w obsłudze system zadba o Twój czas, wygodę i koszty.
Zalety produktu
- Łatwy w utrzymaniu
- Wytrzymały
- Sprawna obsługa jedną ręką
- Duża pojemność i łatwe uzupełnianie wkładów
Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najwyższego poziomu higieny – wyczyścisz go niezwykle łatwo i szybko.
Wytrzymały i niezawodny – sprosta najbardziej wymagającym warunkom i częstemu użytkowaniu.
Wyjątkowo prosta obsługa i szybkie dozowanie usprawnia pracę personelu.
Oszczędzaj czas dzięki dużej pojemności i możliwości łatwego uzupełniania.
Pasuje do wkładów Tork M2.
- 128207
- 66307
- 900137
- 509244
- 120150
- 100134
- 121206
- 130034
- 66310
- 151131
- 130044
- 121208
- 101250
- 128208
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |