Dozownik Tork do ręczników centralnego dozowania mini, kolor biało-turkusowy, system M1
W magazynie
Numer katalogowy
658000
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
194,99 zł
158,53 zł
Regular Price
278,56 zł
Cena przed promocją: 226.47 zł netto (278.56 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 226.47 zł netto, 278.56 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | M1 |
| Wysokość dozownika | 33.3 cm |
| Długość dozownika | 19.3 cm |
| Szerokość dozownika | 17.2 cm |
| Materiał dozownika | Plastik |
| Model dozownika | Do ręczników centralnie dozowanych |
| Linia wzornicza | Performance |
| Skład | 1.208 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Dozownik Tork Mini, system centralnego dozowania, turkusowo-biały M1
Dozownik Tork Mini, system centralnego dozowania turkusowo-biały M1:
Małe pomieszczenia czy miejsca pracy to środowisko, w którym nasz system dozowania poradzi sobie doskonale. Solidny i nieduży zmieści się wszędzie i sprawdzi w najtrudniejszych warunkach. Niewymagający dla personelu – można go obsłużyć jedną ręką i wyjątkowo szybko wyczyścić. Usprawnia pobieranie czyściwa, wydając tyle papieru, ile potrzeba. Zapobiega również niekontrolowanemu dostępowi do wkładów, dzięki ręcznemu mechanizmowi zamykania, co sprzyja oszczędnościom.
Zalety produktu
- Łatwy w utrzymaniu
- Wytrzymały i kompaktowy, optymalny do trudnych warunków
- Prosta obsługa jedną ręką
- Pozwala na nielimitowane dozowanie
- Wygodny mechanizm zamykania
Zawsze lśniący i czysty dzięki łatwej do mycia powierzchni.
Mało miejsca? Nasz dozownik jest solidny i mały - idealny do ciasnych pomieszczeń i przemysłowego użycia.
Oszczędzaj czas dzięki wyjątkowo szybkiej i prostej obsłudze.
Zmniejsz ryzyko krzyżowego zakażenia - pozwala na jednorazowe pobranie potrzebnej ilości papieru.
Pasuje do wkładów Tork M1.
- 100130
- 101221
- 140001
- 120144
- 900132
- 120123
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |