Dozownik Tork do ręczników centralnego dozowania midi Reflex, kolor biały, system M4
W magazynie
Numer katalogowy
473190
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
293,74 zł
238,81 zł
Regular Price
419,63 zł
Cena przed promocją: 341.16 zł netto (419.63 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 341.16 zł netto, 419.63 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | M4 |
| Wysokość dozownika | 33.1 cm |
| Długość dozownika | 25.5 cm |
| Szerokość dozownika | 23.9 cm |
| Materiał dozownika | Plastik |
| Model dozownika | Standardowy |
| Linia wzornicza | Performance |
| Skład | 1.714 kg |
| Tłoczenie | Nie |
System centralnego dozowania M4 Tork Reflex™, biały
System centralnego dozowania M4 Tork Reflex™:
Dynamiczne środowiska pracy wymagają solidnego sprzętu, dostosowanego do rytmu pracy. Nasz wytrzymały system centralnego dozowania Tork Reflex™ z obrotową dyszą doskonale pasuje do różnych przestrzeni, zapewniając łatwy dostęp do czyściwa papierowego. Pojedyncze dozowanie sprawia, że użytkownicy dotykają tylko tego czyściwa, z którego zamierzają skorzystać, co gwarantuje higienę podczas wycierania rąk oraz czyszczenia powierzchni. Ten system dozowania zapobiega marnowaniu czyściwa, zmniejszając jego zużycie nawet do 37%, w porównaniu do systemów centralnego dozowania Tork®. Neutralny węglowo – wyprodukowany przy użyciu certyfikowanych odnawialnych źródeł energii elektrycznej, a emisja dwutlenku węgla rekompensowana projektami klimatycznymi.
Zalety produktu
- Łatwość utrzymania w czystości poprawia higienę.
- Zmniejszenie zanieczyszczeń krzyżowych, ponieważ użytkownicy dotykają tylko tego odcinka czyściwa, z którego korzystają.
- Wytrzymała konstrukcja idealna do codziennego użytkowania.
- Ekonomiczne pojedyncze dozowanie.
- Wskaźnik zużycia ułatwia efektywne uzupełnianie.
Łatwy do czyszczenia design poprawia higienę w miejscu pracy.
Wytrzymała konstrukcja idealnie nadaje się do częstego użytkowania w wymagających warunkach.
Łatwa obsługa jedną ręką i szybkie uzupełnianie dzięki technologii SmartCore.
Wskaźnik zużycia zapobiega całkowitemu wyczerpaniu papieru.
W pełni zamknięta rolka chroni papier przed zachlapaniami i brudem
Pasuje do wkładów Tork M4.
- 473242
- 473472
- 473391
- 473481
- 473100
- 473480
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz | |
| Informacja o zmniejszeniu śladu węglowego | Pobierz |