Dozownik Tork do serwetek dyspenserwowych do zabudowy, kolor szaro-srebrny, na 675 szt. serwetek, system N4
W magazynie
Numer katalogowy
272706
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
634,74 zł
516,05 zł
Regular Price
906,77 zł
Cena przed promocją: 737.21 zł netto (906.77 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 737.21 zł netto, 906.77 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | N4 |
| Wysokość dozownika | 36.4 cm |
| Długość dozownika | 22.5 cm |
| Szerokość dozownika | 18.4 cm |
| Materiał dozownika | Metal/Plastik |
| Model dozownika | Nablatowy, średni |
| Linia wzornicza | Signature line |
| Skład | 2.58 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Dozownik do serwetek Tork Xpressnap® do zabudowy
Dozownik do serwetek Tork Xpressnap® do zabudowy
Pasuje do produktów
- 15850
- 10840
- 12840
- 13670
- 12841
- 12842
- 12844
- 12845
- 17854
- 12848
- 17842
- 17857
- 15840
- 10843
- 18960
- 18962
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz | |
| Informacja o zmniejszeniu śladu węglowego | Pobierz |