Dozownik Tork do serwetek dyspenserowych, stawiany na stolik, aluminium, na 150 szt. serwetek, system N4
W magazynie
Numer katalogowy
274002
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
333,82 zł
271,40 zł
Regular Price
476,88 zł
Cena przed promocją: 387.71 zł netto (476.88 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 387.71 zł netto, 476.88 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | N4 |
| Wysokość dozownika | 20.9 cm |
| Długość dozownika | 17.8 cm |
| Szerokość dozownika | 15 cm |
| Materiał dozownika | Aluminium |
| Model dozownika | Blat |
| Linia wzornicza | Signature line |
| Skład | 1.955 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Nablatowy dyspenser do serwetek Tork Xpressnap® N4, aluminium, seria Image
Podajnik na serwetki Tork Xpressnap® na stolik z aluminium:
Koniec z nieestetycznymi i nieekonomicznymi dozownikami serwetek, wybierz elegancki aluminiowy podajnik na serwetki, który świetnie pasuje do współczesnych restauracji z ograniczoną i pełną obsługą. System pojedynczego podawania zapewnia zużycie o co najmniej 25% mniejsze niż tradycyjny stojak na serwetki, co pozwala obniżyć koszty i oszczędzić czas personelu potrzebny na uzupełnianie. Zamknięta konstrukcja gwarantuje najwyższe standardy higieny – goście dotykają tylko tych serwetek papierowych, których używają.
Zalety produktu
- Pojedyncze dozowanie zmniejsza zużycie serwetek
- Prawdziwe aluminium
- Niski ślad węglowy
- Łatwość korzystania
- Duża pojemność pozwalająca na rzadsze uzupełnianie
- Solidna i łatwa w czyszczeniu konstrukcja
Przyjemny klimat dla gości dzięki ponadczasowemu designowi dozownika do serwetek, który współgra z eleganckimi wnętrzami.
Czystość i higiena stref samoobsługowych oraz oszczędność miejsca dzięki kompaktowym rozmiarom.
Design z prawdziwego aluminium gwarantuje świetny wygląd doceniany przez klientów.
Mniej niewykorzystanych serwetek – pojedyncze dozowanie pozwala kontrolować zużycie i koszty.
Pasuje do wkładów Tork N4.
- 15850
- 10840
- 12840
- 13670
- 12841
- 12842
- 12844
- 12845
- 17854
- 12848
- 17842
- 17857
- 15840
- 10843
- 18960
- 18962
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz | |
| Informacja o zmniejszeniu śladu węglowego | Pobierz |