Dozownik Tork do papieru toaletowego centralnego dozowania SmartOne, kolor srebny, metalowy, system T8
W magazynie
Numer katalogowy
472054
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
474,72 zł
385,95 zł
Regular Price
678,16 zł
Cena przed promocją: 551.35 zł netto (678.16 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 551.35 zł netto, 678.16 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | T8 |
| Wysokość dozownika | 27 cm |
| Długość dozownika | 27 cm |
| Szerokość dozownika | 17 cm |
| Materiał dozownika | Metal |
| Model dozownika | Standardowy |
| Linia wzornicza | Inne dozowniki |
| Skład | 2.29 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Tork SmartOne® dozownik do papieru toaletowego w roli
Tork SmartOne® dozownik do papieru toaletowego w roli
Zalety produktu
Dozownik do papieru toaletowego Tork SmartOne to wydajny i bardzo wytrzymały dozownik ze stali nierdzewnej, idealny dla wymagających łazienek o dużym natężeniu ruchu. Dozowanie pojedynczych odcinków pomaga ograniczyć zużycie nawet o 40% w porównaniu do tradycyjnych dozowników do rolek jumbo, co przekłada się na więcej wizyt na rolkę.
Solidna konstrukcja z zamknięciem na kluczyk zabezpiecza rolkę i zapobiega kradzieży w wymagających środowiskach
Dozowanie pojedynczych odcinków redukuje zużycie nawet o 40%
Duża pojemność – rzadsze wymiany i mniejsze ryzyko braku papieru.
Higieniczny: dotykasz jedynie odcinka, którego użyjesz
Pasuje do produktów
- 472242
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz | |
| Informacja o zmniejszeniu śladu węglowego | Pobierz |