Dozownik Tork do serwetek dyspenserwowych do zabudowy, kolor czarny, na 675 szt.serwetek, system N4
W magazynie
Numer katalogowy
272701
Dostępność:
Dostępny na zamówienie, realizacja do kilku dni
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
270,34 zł
219,79 zł
Regular Price
386,21 zł
Cena przed promocją: 313.99 zł netto (386.21 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 313.99 zł netto, 386.21 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | N4 |
| Wysokość dozownika | 34.3 cm |
| Długość dozownika | 25.1 cm |
| Szerokość dozownika | 17.8 cm |
| Materiał dozownika | Plastik |
| Model dozownika | Nablatowy, średni |
| Linia wzornicza | Signature line |
| Skład | 1.734 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Dozownik do serwetek Tork Xpressnap® do zabudowy
Dozownik do serwetek Tork Xpressnap® do zabudowy
Zalety produktu
Tork Xpressnap® dozownik do serwetek w składce do zabudowy to idealne rozwiązanie dla restauracji z niepełną obsługą, które potrzebują niedużych, lecz pojemnych dozowników na ladę, mieszczących 30-centymetrowe serwetki. Ten dyskretny dozownik wydaje serwetki pojedynczo, zwiększa higienę i ogranicza zużycie serwetek o co najmniej 25% w porównaniu z tradycyjnymi systemami dozowania.
Innowacyjna obudowa pasuje do większości otworów w ladach
Łatwa instalacja
Dozowanie po jednym odcinku zmniejsza zużycie i poprawia higienę
Funkcja napełniania od góry ułatwia uzupełnianie wkładów
Pasuje do produktów
- 15850
- 10840
- 12840
- 13670
- 12841
- 12842
- 12844
- 12845
- 17854
- 12848
- 17842
- 17857
- 15840
- 10843
- 18960
- 18962
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz | |
| Informacja o zmniejszeniu śladu węglowego | Pobierz |