Dozownik Tork do chusteczek higienicznych, stal nierdzewna, system F1.
W magazynie
Numer katalogowy
460013
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
164,43 zł
133,68 zł
Regular Price
234,89 zł
Cena przed promocją: 190.97 zł netto (234.89 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 190.97 zł netto, 234.89 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | F1 |
| Wysokość dozownika | 25.6 cm |
| Długość dozownika | 6.7 cm |
| Szerokość dozownika | 13.6 cm |
| Materiał dozownika | Metal/Plastik |
| Model dozownika | Standardowy |
| Linia wzornicza | Image Line |
| Skład | 3.763 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Tork dozownik na chusteczki higieniczne
Tork dozownik na chusteczki higieniczne
Zalety produktu
Nowoczesne wzornictwo, gładka powierzchnia i harmonijne linie, które idealnie komponują się z każdą łazienką.
Stwórz doskonałe wrażenie i zadbaj o nieskazitelny wizerunek swojego lokalu.
Wykonany ze stylowej stali nierdzewnej i pokryty warstwą zabezpieczającą przed zostawianiem odcisków palców – elegancki i zawsze czysty.
Dozowanie po jednym odcinku zapewniające wyższy poziom higieny
Smukły dozownik, który można dyskretnie umieścić na ścianie lub blacie, aby zachować walory estetyczne pomieszczenia
Pasuje do produktów
- 140280
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |