Dozownik Tork na woreczki sanitarne, biały, tworzywo abs, system B5.
W magazynie
Numer katalogowy
566000
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
27,40 zł
22,28 zł
Regular Price
39,15 zł
Cena przed promocją: 31.83 zł netto (39.15 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 31.83 zł netto, 39.15 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | B5 |
| Wysokość dozownika | 14 cm |
| Długość dozownika | 10 cm |
| Szerokość dozownika | 3.6 cm |
| Materiał dozownika | Plastik |
| Model dozownika | Standardowy |
| Linia wzornicza | Elevation |
| Skład | 1.082 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Tork dozownik na woreczki sanitarne
Tork dozownik na woreczki sanitarne
Zalety produktu
Tork dozownik na woreczki sanitarne z linii Elevation to dyskretne i wygodne rozwiązanie dla każdej łazienki, które pozwala higienicznie pozbyć się odpadów. Dozowniki Tork Elevation wyróżniają się praktycznym i nowoczesnym wyglądem, który zapada w pamięć gości.
Oszczędność czasu dzięki łatwemu czyszczeniu i montażowi
Pasuje do produktów
- 204041
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |