Dozownik Tork do serwetek dyspenserowych, pionowy, kolor czarny, na 1100 szt. serwetek, system N4
W magazynie
Numer katalogowy
272211
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
396,75 zł
322,56 zł
Regular Price
566,78 zł
Cena przed promocją: 460.8 zł netto (566.78 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 460.8 zł netto, 566.78 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | N4 |
| Wysokość dozownika | 62.2 cm |
| Długość dozownika | 23.5 cm |
| Szerokość dozownika | 23.5 cm |
| Materiał dozownika | Plastik |
| Model dozownika | Stojak |
| Linia wzornicza | Signature line |
| Skład | 2.668 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Stojak na serwetki Tork Xpressnap® N4, czarny
Stojak na serwetki Tork Xpressnap®, czarny:
W restauracjach z dużym natężeniem ruchu marnowanie serwetek to powszechne zjawisko, które wiąże się z dodatkowymi kosztami i traceniem czasu na uzupełnianie dozowników. Stojak na serwetki Tork Xpressnap® zapewnia pojedyncze dozowanie, zmniejszając zużycie serwetek o co najmniej 25% w porównaniu z tradycyjnymi systemami dozowania. Zabudowana konstrukcja poprawia higienę, ponieważ goście dotykają tylko tych serwetek, których używają. Dzięki pionowemu ustawieniu pojemnika na serwetki Tork zyskujesz więcej miejsca w punktach samoobsługowych. Możliwy jest również jego łatwy i szybki montaż naścienny.
Zalety produktu
- Pojedyncze dozowanie zmniejsza liczbę marnowanych serwetek
- Pionowa konstrukcja
- Łatwy w użyciu
- Pojemny – rzadsza konieczność uzupełniania
- Trwały i łatwy w czyszczeniu
- Możliwość szybkiego montażu naściennego na stałe
- Panel reklamowy AD-A-Glance®
Utrzymaj porządek w obszarach samoobsługowych, zyskując więcej miejsca dzięki pionowej konstrukcji.
Solidny i łatwy w czyszczeniu system dozowania osłania serwetki przed zabrudzeniem i zachlapaniem.
Prosta instalacja z możliwością szybkiego łatwego montażu naściennego.
Wykorzystaj system dozowania serwetek do promocji produktów w panelu reklamowym AD-A-Glance®.
Pasuje do wkładów Tork N4.
- 15850
- 10840
- 12840
- 13670
- 12841
- 12842
- 12844
- 12845
- 17854
- 12848
- 17842
- 17857
- 15840
- 10843
- 18960
- 18962
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz | |
| Informacja o zmniejszeniu śladu węglowego | Pobierz |