Dozownik Tork do serwetek dyspenserowych, nablatowy, kolor czerwony, na 275 szt. serwetek, system N4
W magazynie
Numer katalogowy
272612
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
159,88 zł
129,98 zł
Regular Price
228,40 zł
Cena przed promocją: 185.69 zł netto (228.4 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 185.69 zł netto, 228.4 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | N4 |
| Wysokość dozownika | 16.9 cm |
| Długość dozownika | 20 cm |
| Szerokość dozownika | 14.1 cm |
| Materiał dozownika | Plastik |
| Model dozownika | Blat |
| Linia wzornicza | Signature line |
| Skład | 3.502 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Tork Xpressnap® dozownik do serwetek na stolik
Tork Xpressnap® dozownik do serwetek na stolik
Zalety produktu
Tork Xpressnap® dozownik do serwetek na stolik to idealne rozwiązanie dla restauracji z niepełną obsługą, w których serwetki oferuje się na stolikach. Ten nieduży, nowoczesny dozownik wydaje serwetki pojedynczo, zwiększa higienę i ogranicza zużycie serwetek o co najmniej 25% w porównaniu z tradycyjnymi systemami dozowania. Dostępny w wielu nowoczesnych kolorach, co ułatwia dopasowanie do wystroju.
Wykonany z trwałych i łatwych w utrzymaniu w czystości materiałów, które redukują koszt i nakład pracy.
Panele reklamowe AD-A-Glance® służą za narzędzie reklamowe do promowania produktów i komunikacji z klientami.
Dozowanie po jednym odcinku zmniejsza zużycie i poprawia higienę
Dozownik o pełnej zabudowie zapewniającej lepszą ochronę serwetek
Wskaźnik poziomu informuje, kiedy dozownik wymaga wymiany wkładu, dzięki czemu serwetki dostępne są przez cały czas. Koniec z brakiem serwetek podczas godzin szczytu.
Pasuje do produktów
- 15850
- 10840
- 12840
- 13670
- 12841
- 12842
- 12844
- 12845
- 17854
- 12848
- 17842
- 17857
- 15840
- 10843
- 18960
- 18962
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz | |
| Informacja o zmniejszeniu śladu węglowego | Pobierz |