Kiehl Arenas Soft 1L płyn do płukania i zmiękczania z formułą nadającą tkaninom długotrwały zapach

W magazynie
Numer katalogowy
654102
Dostępność:
W magazynie
Producent:
Kiehl
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł

27,79 zł 22,59 zł

Numer artykułu: 654102
ARENAS - soft

Płyn do płukania i zmiękczania z formułą nadającą tkaninom długotrwały zapach

 

Pojemność: 1L


WŁAŚCIWOŚCI
Płyn ten sprawia, że wyprane tekstylia są wspaniale miękkie, łatwe do prasowania i maglowania. Dzięki specjalnej formule tkaniny pozostają na długo świeże, posiadają długotrwały świeży zapach, są przyjazne dla skóry i posiadają antystatyczne działanie.

ZASTOSOWANIE

Przeznaczony do płukania wszystkich wypranych tekstyliów z wyjątkiem mikrofazy i bielizny sportowej.

 

Profesjonalne środki czystości KIEHL KG

Fabryka Johanes Kiehl KG istnieje od ponad 111 lat i jest niekwestionowanym liderem wśród producentów profesjonalnych preparatów czyszcząco-pielęgnacyjnych. Produkty KIEHL powstają w nowoczesnych, w pełni zautomatyzowanych zakładach produkcyjnych, w których szczególną uwagę przykłada się do zrównoważonego zarządzania i ochrony środowiska naturalnego. KIEHL oferuje produkty oznaczone Europejskim Oznakowaniem Ekologicznym ECOLABEL oraz Skandynawskim Oznakowaniem Nordycki Łabędź poświadczające, że cały cykl życia produktów ma minimalny wpływ na środowisko.

Cały etap produkcji podlega surowym kontrolom jakości, które gwarantują najlepszą jakość każdego produktu. Fabryka KIEHL KG posiada wiele innych certyfikatów, np. DIN EN ISO 9001, 50001, OHSAS 18001.

W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne środki czystości KIEHL oraz preparaty czyszcząco-pielęgnacyjne zarówno do mycia przemysłowego, automatem, do gruntowania i impregnacji, codziennego sprzątania i utrzymania czystości sanitariatów, prania wykładzin i dywanów, różnego rodzaju posadzek (w tym również do mycia i pielęgnacji drewna). Produkty KIEHL dopuszczone są do użytku w gastronomii, przemyśle spożywczym, szpitalach i gabinetach medycznych, kosmetycznych oraz w szkolnictwie i administracji. Są ekonomiczne, wydajne i skuteczne, dzięki czemu gwarantują zachowanie czystości i higieny również w miejscach, w których istnieje możliwość kontaktu czyszczonej powierzchni z żywnością, a zasady bezpieczeństwa są rygorystycznie przestrzegane.

Dane techniczne
Producent Kiehl
Napisz swoją opinię
Napisz opinię o produkcie:Kiehl Arenas Soft 1L płyn do płukania i zmiękczania z formułą nadającą tkaninom długotrwały zapach

Brands

Bulkysoft
TORK
LAMIX
Gojo
Splast
Nilfisk
Numatic
KATRIN
Kiehl
Purell
Medisept

Higiena Serwis - dostawca środków czystości dla różnych branż

HoReca - hotele, restauracje, catering
HoReca - hotele, restauracje, catering
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Administracja i szkolnictwo
Administracja i szkolnictwo
Kiehl Arenas Soft 1L płyn do płukania i zmiękczania z formułą nadającą tkaninom długotrwały zapach