Kiehl Legnodur Brillant 5l, płyn do mycia parkietów. Powłoka do podłóg drewnianych, samonabłyszczająca się.

W magazynie
Numer katalogowy
220705
Dostępność:
Czas dostawy do 3 dni
Producent:
Kiehl
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
624,19 zł 507,47 zł

Jesteś zainteresowany większą ilością tego produktu? Zapytaj o warunki sprzedaży hurtowej.

Numer artkułu: 220705
Legnodur Brillant Płyn do mycia parkietów. Powłoka do podłóg drewnianych, samonabłyszczająca się.

Pojemność: 1L

Produkt przeznaczony specjalnie do olejowanych i zabezpieczonych podłóg z naturalnego drewna. O dużej zawartości substancji stałych, wysycha podobnie jak powierzchnie lakierowane, tworzy samonabłyszczający się, przezroczysty film. Bardzo odporny na ścieranie, odpiera brud, antypoślizgowy.    

Produkt ochronny do podłóg z naturalnego drewna, które były wcześniej pielęgnowane wolnym od wosku olejem do drewna lub Kiehl-Holzol, Kiehl-Refresher takich jak: parkiet, podłogi z bali, kostki, parkiet przemysłowy, schody, płyty OSB, drewno klejone itp.

Nadaje się także do zniszczonych podłóg drewnianych, których zabezpieczenie lub impregnacja są zużyte ale nie całkowicie. Nie nadaje się do powierzchni drewnianych, które były pielęgnowane woskiem na bazie rozpuszczalników.

               

Profesjonalne środki czystości KIEHL KG

Fabryka Johanes Kiehl KG istnieje od ponad 111 lat i jest niekwestionowanym liderem wśród producentów profesjonalnych preparatów czyszcząco-pielęgnacyjnych. Produkty KIEHL powstają w nowoczesnych, w pełni zautomatyzowanych zakładach produkcyjnych, w których szczególną uwagę przykłada się do zrównoważonego zarządzania i ochrony środowiska naturalnego. KIEHL oferuje produkty oznaczone Europejskim Oznakowaniem Ekologicznym ECOLABEL oraz Skandynawskim Oznakowaniem Nordycki Łabędź poświadczające, że cały cykl życia produktów ma minimalny wpływ na środowisko.

Cały etap produkcji podlega surowym kontrolom jakości, które gwarantują najlepszą jakość każdego produktu. Fabryka KIEHL KG posiada wiele innych certyfikatów, np. DIN EN ISO 9001, 50001, OHSAS 18001.

W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne środki czystości KIEHL oraz preparaty czyszcząco-pielęgnacyjne zarówno do mycia przemysłowego, automatem, do gruntowania i impregnacji, codziennego sprzątania i utrzymania czystości sanitariatów, prania wykładzin i dywanów, różnego rodzaju posadzek (w tym również do mycia i pielęgnacji drewna). Produkty KIEHL dopuszczone są do użytku w gastronomii, przemyśle spożywczym, szpitalach i gabinetach medycznych, kosmetycznych oraz w szkolnictwie i administracji. Są ekonomiczne, wydajne i skuteczne, dzięki czemu gwarantują zachowanie czystości i higieny również w miejscach, w których istnieje możliwość kontaktu czyszczonej powierzchni z żywnością, a zasady bezpieczeństwa są rygorystycznie przestrzegane.

Dane techniczne
Producent Kiehl
Napisz swoją opinię
Napisz opinię o produkcie:Kiehl Legnodur Brillant 5l, płyn do mycia parkietów. Powłoka do podłóg drewnianych, samonabłyszczająca się.

Brands

Bulkysoft
TORK
LAMIX
Gojo
Splast
Nilfisk
Numatic
KATRIN
Kiehl
Purell
Medisept

Higiena Serwis - dostawca środków czystości dla różnych branż

HoReca - hotele, restauracje, catering
HoReca - hotele, restauracje, catering
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Administracja i szkolnictwo
Administracja i szkolnictwo
Kiehl Legnodur Brillant 5l, płyn do mycia parkietów. Powłoka do podłóg drewnianych, samonabłyszczająca się.