Kiehl Optima 10L płyn do mycia wszystkich powierzchni wodoodpornych i szkła

W magazynie
Numer katalogowy
252010
Dostępność:
W magazynie
Producent:
Kiehl
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
143,34 zł 116,54 zł

Jesteś zainteresowany większą ilością tego produktu? Zapytaj o warunki sprzedaży hurtowej.

Numer artykułu: 252010
Kiekl OPTIMA Płyn do mycia wszystkich powierzchni wodoodpornych i szkła

Pojemność: 10 l

Opis:
Uniwersalny środek myjący w roztworze gotowym do użycia. Służy do codziennego czyszczenia wszystkich wodoodpornych powierzchni i szkła. Dzięki specjalnej formule czyszczącej chroni tworzywo sztuczne przed korozją naprężeniową. Dlatego też doskonale nadaje się do mycia wszystkich powierzchni z tworzywa sztucznego oraz z Plexi. Produkt szybko wysycha pozostawiając powierzchnię bez smug i z naturalną optyką.

Zastosowanie:

powierzchnie wykonane z kamieni naturalnych w tym marmuru, wodoodpornych oraz Plexi.


 

Profesjonalne środki czystości KIEHL KG

Fabryka Johanes Kiehl KG istnieje od ponad 111 lat i jest niekwestionowanym liderem wśród producentów profesjonalnych preparatów czyszcząco-pielęgnacyjnych. Produkty KIEHL powstają w nowoczesnych, w pełni zautomatyzowanych zakładach produkcyjnych, w których szczególną uwagę przykłada się do zrównoważonego zarządzania i ochrony środowiska naturalnego. KIEHL oferuje produkty oznaczone Europejskim Oznakowaniem Ekologicznym ECOLABEL oraz Skandynawskim Oznakowaniem Nordycki Łabędź poświadczające, że cały cykl życia produktów ma minimalny wpływ na środowisko.

Cały etap produkcji podlega surowym kontrolom jakości, które gwarantują najlepszą jakość każdego produktu. Fabryka KIEHL KG posiada wiele innych certyfikatów, np. DIN EN ISO 9001, 50001, OHSAS 18001.

W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne środki czystości KIEHL oraz preparaty czyszcząco-pielęgnacyjne zarówno do mycia przemysłowego, automatem, do gruntowania i impregnacji, codziennego sprzątania i utrzymania czystości sanitariatów, prania wykładzin i dywanów, różnego rodzaju posadzek (w tym również do mycia i pielęgnacji drewna). Produkty KIEHL dopuszczone są do użytku w gastronomii, przemyśle spożywczym, szpitalach i gabinetach medycznych, kosmetycznych oraz w szkolnictwie i administracji. Są ekonomiczne, wydajne i skuteczne, dzięki czemu gwarantują zachowanie czystości i higieny również w miejscach, w których istnieje możliwość kontaktu czyszczonej powierzchni z żywnością, a zasady bezpieczeństwa są rygorystycznie przestrzegane.

Dane techniczne
Producent Kiehl
POJEMNOŚĆ pojemność 10l
ZASTOSOWANIE do szyb
Napisz swoją opinię
Napisz opinię o produkcie:Kiehl Optima 10L płyn do mycia wszystkich powierzchni wodoodpornych i szkła

Brands

Bulkysoft
TORK
LAMIX
Gojo
Splast
Nilfisk
Numatic
KATRIN
Kiehl
Purell
Medisept

Higiena Serwis - dostawca środków czystości dla różnych branż

HoReca - hotele, restauracje, catering
HoReca - hotele, restauracje, catering
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Administracja i szkolnictwo
Administracja i szkolnictwo
Kiehl Optima 10L płyn do mycia wszystkich powierzchni wodoodpornych i szkła