Kosz na odpady Tork 50l, kolor srebrny, stal nierdzewna, możliwość montażu do ściany, system B1.
W magazynie
Numer katalogowy
460011
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
829,11 zł
674,07 zł
Regular Price
1 275,55 zł
Cena przed promocją: 1037.03 zł netto (1275.55 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 1037.03 zł netto, 1275.55 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | B1 |
| Wysokość dozownika | 61.4 cm |
| Długość dozownika | 39.5 cm |
| Szerokość dozownika | 25.3 cm |
| Materiał dozownika | Metal/Plastik |
| Model dozownika | Standardowy |
| Linia wzornicza | Image Line |
| Skład | 5.031 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Tork kosz na odpady 50 l
Tork kosz na odpady 50 l
Zalety produktu
Nowoczesne wzornictwo, gładka powierzchnia i harmonijne linie, które idealnie komponują się z każdą łazienką.
Stwórz doskonałe wrażenie i zadbaj o nieskazitelny wizerunek swojego lokalu.
Wykonany ze stylowej stali nierdzewnej i pokryty warstwą zabezpieczającą przed zostawianiem odcisków palców – elegancki i zawsze czysty.
Duża pojemność (50 l) ogranicza nakład pracy
Smukły i atrakcyjny kosz, który można dyskretnie umieścić na ścianie, aby zachować walory estetyczne pomieszczenia
Niewidoczny worek na odpady: zapewnia atrakcyjny wygląd i wrażenie czystości
Pasuje do produktów
- 204060
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |