06/06/2017

Odświeżacze powietrza – dlaczego warto je stosować

odświeżacze powietrza

Obecnie na naszym rynku jest masa produktów, które nazywamy odświeżaczami powietrza. Nie bez kozery użyliśmy tutaj określenia „produkty, które nazywamy odświeżaczami”, ponieważ część z nich tylko w nazwie zawiera słowo odświeżacz , a ich działanie w żaden sposób nie jest związane z odświeżaniem powietrza. Do tej grupy z pewnością należy większość odświeżaczy z najniższej półki.

Czytaj więcej
getPostContent(); */?>
21/04/2017

Jak dobrać odpowiednie ściereczki do sprzątania i co to takiego mikrofibra?

mikrofibra

Mikrofibra, zwana również mikrofazą, jest typem mikrowłókna składającego się z mieszanki bardzo cienkich włókien nylonowych i poliestrowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, włókna te są 30 razy cieńsze od bawełny i 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa ! Kiedy włókno jest suche, przyciąga kurz elektrostatycznie. Po zmoczeniu rozbija ich cząsteczki zasysając je. Dlatego mikrowłókna są niezastąpione podczas wykonywania czynności takich jak sprzątanie.

Czytaj więcej
getPostContent(); */?>
30/01/2017

Gepardy Biznesu 2016

Higiena Sewris - Gepard Biznesu 2016

Miło nam zakomunikować,  iż nasza firma Higiena Serwis  Sp. J.  została uhonorowana nagrodą Gepardy Biznesu 2016. Zostaliśmy wyróżnieni  spośród 40 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe przeanalizował Instytutu Europejskiego  Biznesu w grudniu  2016 r. Tytuł Gepardy Biznesu przyznaje się firmom, które zwiększyły swoją wartość rynkową.

Czytaj więcej
getPostContent(); */?>
12/01/2017

Co należy wiedzieć o dezynfekcji?

Cóż to takiego jest ta dezynfekcja, najprościej można powiedzieć, że to nic innego jak usuwanie bakterii, grzybów albo wirusy w tym HBV,HIV, BVDV, BCV za pomocą płynów dezynfekujących lub nasączonych takim płynem jednorazowych chusteczek.

Czytaj więcej
getPostContent(); */?>
22/12/2016

Mycie gruntowne i pielęgnacja podłóg z kamienia. Jak dbać o płytki gresowe?

Naturalny gres zalicza się do popularnych powierzchni podłogowych w naszym kraju. Dużą jego zaletą jest ponadprzeciętna twardość oraz odporność miedzy innymi na: ścieranie, środki chemiczne, wysokie i niskie temperatury, plamienie...

Czytaj więcej
getPostContent(); */?>
13/12/2016

BulkySoft – NOWOŚCI w ofercie

Miło nam poinformowac o rozszerzeniu oferty produktów BulkySoft.

67581 - Papier toaletowy w składce, 2 warstwowy, 100% czysta celuloza, miękki, biały i elegencko gofrowany. W opakowaniu znajduje się aż 8960 szt listków o wymiarach 11 x 19 cm. Papier posiada nowoczesne opakowanie EasyBag ułatwiające transport, składowanie i otwieranie. Opakowanie EasyBag wpływa również na zmniejszenie ilości odpadów. Produkt dedykowany do szkół, hoteli, biur i innych miejsc publicznych. Papiery toaletowe w składce ograniczają zużycie papieru i mają znaczny wpływ na optymalizację kosztów związanych z higieną. Wszystkie papiery BulkySoft są szybko rozpuszczalne w wodzie.

Czytaj więcej
getPostContent(); */?>
08/12/2016

Kiehl – marka pielęgnująca parkiety, podłogi z drewna i laminaty

Parkiety i podłogi z drewna – powszechnie zdobiące podłogi prywatnych domów, coraz częściej stosowane są jako wykończenia podłóg w obiektach użyteczności publicznej, galeriach handlowych, szkołach tańca, a nawet przedszkolach. Jak dbać o naturalną podłogę, by zawsze wyglądała atrakcyjnie, elegancko i pięknie? Czym skutecznie myć laminaty?

Czytaj więcej
getPostContent(); */?>
07/11/2016

Posadzki z granitu - mycie gruntowne i odpowiednia pielęgnacja powierzchni kamiennych

Kamienne posadzki są bardzo często wybierane jako podłogi w obiektach użyteczności publicznej, o dużym natężeniu ruchu. Są trwałe i odporne na uszkodzenia, zwłaszcza mechaniczne. Nie ulegają wytarciom i trwałym zabrudzeniom.

Czytaj więcej
getPostContent(); */?>
26/10/2016

Nowy Projekt Tork SkinCare

Informujemy, że uruchomiony został nowy Projekt Tork SkinCare

Środki do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej rąk na bazie alkoholu dostępne w formie płynu, żelu i piany.

Czytaj więcej
getPostContent(); */?>
05/10/2016

Kiehl Impran - impregnat do kamienia, przetestowany w walce z zimowymi osadami

Zima jest niezwykle trudnym okresem, szczególnie dla firm sprzątających, które uporać się muszą z licznymi zabrudzeniami oraz osadami, także solnymi. W każdym obiekcie użyteczności publicznej, hotelu, czy restauracji, bez względu na to jak dokładnie Klienci nie wytarliby obuwia przed wejściem do wnętrza...

Czytaj więcej
getPostContent(); */?>