22/02/2018

Dlaczego lepiej wybrać ręcznik papierowy składany typu M i W niż typowe ręczniki w składane typu ZZ?

Higiena Serwis ręczniki składane

Aby zachować pełne standardy higieniczne po umyciu rąk koniecznie należy je osuszyć. Używać do tego należy jednorazowych ręczników papierowych najlepiej celulozowych. Ręcznik papierowy osuszy dłonie, usuwając dodatkowo resztki mydła i brudu a dzięki temu zapobiegamy  rozprzestrzenianiu się bakterii.

Czytaj więcej
07/12/2017

Krajowy Znak Jakości 2017

HigienaSerwis - Krajowy Znak Jakości

Miło nam poinformować o przyznanym nam Krajowego Znaku Jakości za nieposzlakowaną opinię i etykę pracy.

Czytaj więcej
07/12/2017

Higiena Serwis Autoryzowanym Partnerem TORK

HigienaSerwis - Certyfikat Tork / Essity Poland

To już nasz 19-ty certyfikat potwierdzający, że jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów TORK. Od 2018 roku firma SCA zmienia nazwę na Essity Poland Sp. z o.o.

Czytaj więcej
29/06/2017

Zalety produktów celulozowych

Zalety produktów celulozowych

W dzisiejszych czasach duży nacisk kładziony jest na estetykę, jakość , komfort użytkowania i przede wszystkim na higienę i bezpieczeństwo dlatego robiąc zakupu częściej wybieramy produkty z celulozy niż te z makulatury, a co za tym idzie również w miejscach publicznych w dozownikach i podajnikach możemy spotkać miękkie, białe i miłe w dotyku wyroby celulozowe.

Czytaj więcej
06/06/2017

Odświeżacze powietrza – dlaczego warto je stosować

odświeżacze powietrza

Obecnie na naszym rynku jest masa produktów, które nazywamy odświeżaczami powietrza. Nie bez kozery użyliśmy tutaj określenia „produkty, które nazywamy odświeżaczami”, ponieważ część z nich tylko w nazwie zawiera słowo odświeżacz , a ich działanie w żaden sposób nie jest związane z odświeżaniem powietrza. Do tej grupy z pewnością należy większość odświeżaczy z najniższej półki.

Czytaj więcej
21/04/2017

Jak dobrać odpowiednie ściereczki do sprzątania i co to takiego mikrofibra?

mikrofibra

Mikrofibra, zwana również mikrofazą, jest typem mikrowłókna składającego się z mieszanki bardzo cienkich włókien nylonowych i poliestrowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, włókna te są 30 razy cieńsze od bawełny i 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa ! Kiedy włókno jest suche, przyciąga kurz elektrostatycznie. Po zmoczeniu rozbija ich cząsteczki zasysając je. Dlatego mikrowłókna są niezastąpione podczas wykonywania czynności takich jak sprzątanie.

Czytaj więcej
30/01/2017

Gepardy Biznesu 2016

Higiena Sewris - Gepard Biznesu 2016

Miło nam zakomunikować,  iż nasza firma Higiena Serwis  Sp. J.  została uhonorowana nagrodą Gepardy Biznesu 2016. Zostaliśmy wyróżnieni  spośród 40 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe przeanalizował Instytutu Europejskiego  Biznesu w grudniu  2016 r. Tytuł Gepardy Biznesu przyznaje się firmom, które zwiększyły swoją wartość rynkową.

Czytaj więcej
12/01/2017

Co należy wiedzieć o dezynfekcji?

Cóż to takiego jest ta dezynfekcja, najprościej można powiedzieć, że to nic innego jak usuwanie bakterii, grzybów albo wirusy w tym HBV,HIV, BVDV, BCV za pomocą płynów dezynfekujących lub nasączonych takim płynem jednorazowych chusteczek.

Czytaj więcej
22/12/2016

Mycie gruntowne i pielęgnacja podłóg z kamienia. Jak dbać o płytki gresowe?

Naturalny gres zalicza się do popularnych powierzchni podłogowych w naszym kraju. Dużą jego zaletą jest ponadprzeciętna twardość oraz odporność miedzy innymi na: ścieranie, środki chemiczne, wysokie i niskie temperatury, plamienie...

Czytaj więcej
13/12/2016

BulkySoft – NOWOŚCI w ofercie

Miło nam poinformowac o rozszerzeniu oferty produktów BulkySoft.

67581 - Papier toaletowy w składce, 2 warstwowy, 100% czysta celuloza, miękki, biały i elegencko gofrowany. W opakowaniu znajduje się aż 8960 szt listków o wymiarach 11 x 19 cm. Papier posiada nowoczesne opakowanie EasyBag ułatwiające transport, składowanie i otwieranie. Opakowanie EasyBag wpływa również na zmniejszenie ilości odpadów. Produkt dedykowany do szkół, hoteli, biur i innych miejsc publicznych. Papiery toaletowe w składce ograniczają zużycie papieru i mają znaczny wpływ na optymalizację kosztów związanych z higieną. Wszystkie papiery BulkySoft są szybko rozpuszczalne w wodzie.

Czytaj więcej