Higiena Serwis - Dlaczego certyfikat ISEGA

Certyfikowane ręczniki papierowe w roli centralnego dozowania oraz czyściwa papierowe z oferty produktów BulkySoft.

Certyfikat ISEGA – bo o nim mówimy, to dokument potwierdzający dopuszczenie produktu papierowego do kontaktu z żywnością świeżą, jeszcze nie przetworzoną. Niezwykle ważny w branży gastronomicznej i spożywczej. To certyfikat dający pewność użytkownikom, że stosowany materiał jakim jest ręcznik lub czyściwo jest w 100% bezpieczny, higieniczny i pozbawiony metali ciężkich. To ważne, aby stosowane w gastronomii i przy produkcji produkty były bezpieczne. Producent zadbał o staranną i dokładną selekcję celulozy, dlatego ręczniki tego typu są ekologiczne, wykonane z czystej celulozy, doskonale absorbują wilgoć, są mocne i wytrzymałe, a jednocześnie, co ważne dla klientów, delikatne dla dłoni.

Higiena Serwis - Dlaczego certyfikat ISEGA

Certyfikat ISEGA daje klientom pewność co do składników z jakich certyfikowany produkt został wykonany oraz w jakich warunkach został wyprodukowany. Potwierdza niejako, że miejsca z którymi żywność może mieć kontakt nie zostaną skażone metalami ciężkimi i innymi zanieczyszczeniami chemicznymi. Ekologia zatem ponad wszystko! Oferowane przez nas papierowe ręczniki w roli i czyściwa marki BulkySoft posiadają certyfikat ISEGA, dopuszczający do kontaktu z żywnością świeżą, dlatego są tak bardzo polecane i rekomendowane do stosowania w tych obszarach szczególnie dla zakładów produkcyjnych gdzie produkuje się żywność. Bezpieczeństwo klienta, ale i pracowników są niezwykle ważnym czynnikiem decydującym o wyborze produktów.

Co ważne, wszystkie ręczniki w roli BulkySoft centralnego dozowania oferowane przez nas są kompatybilne z podajnikami i dozownikami, zatem w łatwy sposób klient może stworzyć perfekcyjnie działający, estetyczny w wyglądzie i funkcjonalny system higieniczny. Podajniki do ręczników oraz stojaki i uchwyty do czyściw nie tylko zapewniają komfort użytkowania, ale są również gwarantem higieny i estetyki miejsca, w którym są używane.

Certyfikat ISEGA jest unikalnym certyfikatem. Nie wszyscy producenci posiadają taki dokument wydany przez BIR – Niemiecki Instytut Badawczy.


powrót