odświeżacze powietrza

Obecnie na naszym rynku jest masa produktów, które nazywamy odświeżaczami powietrza.
Nie bez kozery użyliśmy tutaj określenia „produkty, które nazywamy odświeżaczami”, ponieważ część z nich tylko w nazwie zawiera słowo odświeżacz , a ich działanie w żaden sposób nie jest związane z odświeżaniem powietrza. Do tej grupy z pewnością należy większość odświeżaczy z najniższej półki.

Skuteczny odświeżacz powietrza powinien działać w określony sposób. Po pierwsze musi neutralizować nieprzyjemny zapach a dopiero po drugie odświeżać powietrze. Takie działanie przynosi pożądany efekt.

Optymalnym rozwiązaniem do toalet publicznych, w biurach w zakładach produkcyjnych i wszędzie tam gdzie odświeżacze są potrzebne i niezbędne są odświeżacze elektroniczne. Nowoczesne, estetyczne urządzenia, których funkcjonalność jest unikalna i a użytkowanie ekonomiczne. Dzięki ogromnej różnorodności zapachów, mają zastosowanie w każdego rodzaju przestrzeni profesjonalnej.

System dozowania daje niespotykaną w innych urządzeniach możliwość regulacji oraz indywidualnych ustawień. Każdy element działania dozownika można ustawić według własnych preferencji. Możliwa jest zmiana częstotliwości aplikacji zapachu co do minuty, godzin, dni, tygodni oraz miesięcy pracy, jak i czasu rozpoczęcia i zakończenia pracy w ciągu dnia. To sprawdzony system, który polecamy naszym klientom. O szczegóły zapytaj w naszym Biurze Obsługi Klienta, z przyjemnością pomożemy dobrać dla Ciebie odpowiedni rodzaj systemu.

Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy produkty do usuwania brzydkich zapachów.


powrót