HigienaSerwis - ratujmy lasy!

W bieżącym roku, dzień 1 sierpnia był dniem, w którym wyliczono, iż zużywamy zasoby Ziemi, na których odtworzenie potrzeba całego roku naszej planecie. A to oznacza, że zużywamy zasoby mające służyć przyszłym pokoleniom. Problemem jest nasza ogromna konsumpcja. Jak możemy to zmienić? Wejdźcie na stronę www.wwf.pl i zobaczcie, co możemy wszyscy razem zrobić.

Poniżej wklejamy z tej strony fragment dotyczący używania produktów wykonanych z papierów. Pragniemy zaznaczyć, iż my oferujemy produkty certyfikowane. Myśląc o przyszłych pokoleniach szukaj produktów z certyfikatami FSC i PEFC.

Higiena Serwis - PEFCHigiena Serwis - FSC

"Jak WWF pomaga uratować lasy?

Dzięki staraniom Fundacji WWF, niektóre ważne ekosystemy leśne na świecie udało się objąć ochroną. Niestety wiele z nich wciąż jest skutecznie wyniszczanych. Dlatego stale prowadzimy akcje informacyjne, których celem jest ratowanie lasów.
Pomóż lasom przetrwać na Ziemi

Za sprawą swoich codziennych wyborów możesz wspierać przetrwanie lasów. Ograniczenie stosowania wyrobów, do których wyprodukowania niezbędne jest drewno lub nabywanie certyfikowanych produktów, to krok w stronę poprawy losu leśnych ekosystemów."


powrót