Zalety produktów celulozowych

W dzisiejszych czasach duży nacisk kładziony jest na estetykę, jakość , komfort użytkowania i przede wszystkim na higienę i bezpieczeństwo dlatego robiąc zakupu częściej wybieramy produkty z celulozy niż te z makulatury, a co za tym idzie również w miejscach publicznych w dozownikach i podajnikach możemy spotkać miękkie, białe i miłe w dotyku wyroby celulozowe. Papiery toaletowe i jednorazowe ręczniki papierowe wykonane z tego surowca są przede wszystkim bardziej miękkie i przyjemne w dotyku, nie mają brzydkiego zapachu, nie pylą są bardziej chłonne i zdecydowanie mniej ich zużywamy do osuszenia rąk czyli są zdecydowanie atrakcyjniejsze od tych produktów wykonanych z makulatury.

Większa chłonność wynika ze struktury budowy warstw papieru wykonanego z długich włókien celulozowych, to dzięki temu produkty te są wstanie wchłonąć zdecydowanie większą ilość płynów niż produkty makulaturowe.

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż produkty celulozowe mają znacznie mniejszy stopień pylenia niż te z makulatury a jest to bardzo istotny aspekt podczas np. mycia okien lub luster. Kolejną zaletą jest łatwa rozpuszczalność w wodzie papierów toaletowych wykonanych z celulozy, dzięki czemu mamy pewność, że nie będzie problemów z zapchaną kanalizacją. Każdy z nas chętniej korzysta z miejsc gdzie można wytrzeć ręce w estetyczny, niepylący i przyjemny w dotyku ręcznik i poczuć dbałość nawet w tak prostej i codziennej czynności.

Specjalizujemy się do doborze odpowiednich produktów do potrzeb i oczekiwań klientów.
W naszej ofercie przeważają produkty wykonane z czystej celulozy.


powrót