Papier toaletowy Tork Advanced compact, 2 warstwy, kolor biały, celuloza z makulaturą, 100m. 27szt/op, system T6
W magazynie
Numer katalogowy
127530
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
272,35 zł
221,42 zł
Regular Price
406,49 zł
Cena przed promocją: 330.48 zł netto (406.49 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 330.48 zł netto, 406.49 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | T6 |
| Średnica rolki | 13.2 cm |
| Długość rolki | 100 m |
| Szerokość rolki | 9.9 cm |
| Skład | 9.565 kg |
| Tłoczenie | Tak |
| Zapach | bezzapachowy |
Tork Mid-size papier toaletowy, 2-warstwowy
Tork Mid-size papier toaletowy, 2-warstwowy
Zalety produktu
Podwójny dozownik do papieru toaletowego Tork Mid-size to nowoczesne i wydajne rozwiązanie dla łazienek o średnim i dużym natężeniu ruchu, w których priorytetem jest satysfakcja użytkowników. Zapewnia wydajność i dostępność papieru toaletowego dla gości. Tork Mid-size papier toaletowy, 2 warstwowy to idealne połączenie atrakcyjnej ceny i wydajności.
Kompaktowe rolki średniej wielkości
Atrakcyjny wzór listka: zaprojektowany, by wywierać wspaniałe wrażenie.
Pasuje do produktów
- 557500
- 557508
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |