Papier toaletowy Tork Advanced, 2 warstwy, kolor biały, makullatura, 30m, 30 rolek/op. system T4
W magazynie
Numer katalogowy
110782
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
73,79 zł
59,99 zł
Regular Price
112,18 zł
Cena przed promocją: 91.2 zł netto (112.18 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 91.2 zł netto, 112.18 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | T4 |
| Średnica rolki | 12 cm |
| Długość rolki | 30 m |
| Szerokość rolki | 9.4 cm |
| Długość arkusza | 12 cm |
| Liczba arkuszy | 250 |
| Skład | 4.372 kg |
| Tłoczenie | Tak |
| Zapach | bezzapachowy |
Tork miękki papier toaletowy w rolce konwencjonalnej, 3-warstwowy
Tork miękki papier toaletowy w rolce konwencjonalnej, 3-warstwowy
Zalety produktu
Zapewnij swoim gościom komfort jak w domu dzięki miękkiemu papierowi toaletowemu Tork w rolce konwencjonalnej. Ten miękki papier toaletowy zachwyca wyglądem i dotykiem, jest wydajny i sprawdzi się w toaletach o małym natężeniu ruchu.
Atrakcyjny wzór listka: zaprojektowany, by wywierać wspaniałe wrażenie.
Papier toaletowy, który zapewnia idealną równowagę między ceną a wydajnością
Pasuje do produktów
- 557000
- 557008
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |