Papier toaletowy Tork mini jumbo, 1 warstwa. kolor biały, makulatura, 240m, 12 rolek/op. system T2
W magazynie
Numer katalogowy
110163
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
207,23 zł
168,48 zł
Regular Price
276,31 zł
Cena przed promocją: 224.64 zł netto (276.31 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 224.64 zł netto, 276.31 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | T2 |
| Długość po rozłożeniu | 20 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 9.4 cm |
| Średnica rolki | 18.8 cm |
| Długość rolki | 240 m |
| Szerokość rolki | 9.4 cm |
| Długość arkusza | 20 cm |
| Liczba arkuszy | 1200 |
| Skład | 7.496 kg |
| Tłoczenie | Tak |
Tork papier toaletowy mini jumbo Universal, 1-warstwowy
Tork papier toaletowy mini jumbo Universal, 1-warstwowy
Zalety produktu
System Tork Mini Jumbo wyróżnia się szybką konserwacją i niskim kosztem. Zapewnia znacznie więcej papieru toaletowego niż tradycyjny dozownik. Tork Mini Jumbo szary papier toaletowy łączy przystępną cenę i wydajność. Sprawdzi się w łazienkach o średnim i dużym natężeniu ruchu.
Duża pojemność – rzadsze wymiany i mniejsze ryzyko braku papieru.
Papier w przystępnej cenie stanowi oszczędne rozwiązanie.
Pasuje do produktów
- 460006
- 555000
- 555500
- 555008
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |