Papier toaletowy Tork Advanced. 2 warstwy, kolor biały, makulatura, 48m. 30 rolek/op, system T4
W magazynie
Numer katalogowy
110771
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
75,09 zł
61,05 zł
Regular Price
112,08 zł
Cena przed promocją: 91.12 zł netto (112.08 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 107.2 zł netto, 131.86 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | T4 |
| Średnica rolki | 12 cm |
| Długość rolki | 48 m |
| Szerokość rolki | 9.4 cm |
| Długość arkusza | 12 cm |
| Liczba arkuszy | 400 |
| Skład | 4.788 kg |
| Tłoczenie | Tak |
| Zapach | bezzapachowy |
Tork papier toaletowy w rolce konwencjonalnej
Tork papier toaletowy w rolce konwencjonalnej
Zalety produktu
Zapewnij swoim gościom komfort, jakim cieszą się w swoim domu dzięki Tork papierowi toaletowemu w rolce konwencjonalnej. Papier ten stanowi idealne połączenie atrakcyjnej ceny oraz wydajności i sprawdzi się w łazienkach o małym natężeniu ruchu.
Długie rolki redukują potrzebę częstej konserwacji dzięki rzadszej wymianie wkładów
Atrakcyjny wzór listka: zaprojektowany, by wywierać wspaniałe wrażenie.
Papier toaletowy, który zapewnia idealną równowagę między ceną a wydajnością
Pasuje do produktów
- 557000
- 557008
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |