Papier toaletowy Tork maxi jumbo, 2 warstwy, kolor biały, makulatura, 360m, 6 rolek/op, system T1
W magazynie
Numer katalogowy
120272
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
158,52 zł
128,88 zł
Regular Price
211,36 zł
Cena przed promocją: 171.84 zł netto (211.36 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 171.84 zł netto, 211.36 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | T1 |
| Długość po rozłożeniu | 20 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 9.4 cm |
| Średnica rolki | 26 cm |
| Długość rolki | 360 m |
| Szerokość rolki | 9.4 cm |
| Długość arkusza | 20 cm |
| Liczba arkuszy | 1800 |
| Skład | 7.008 kg |
| Tłoczenie | Tak |
Tork papier toaletowy jumbo Advanced
Tork papier toaletowy jumbo Advanced
Zalety produktu
System Tork Jumbo wyróżnia się szybką konserwacją i niskim kosztem. Zapewnia znacznie więcej papieru niż tradycyjny dozownik. Tork papier toaletowy jumbo Advanced, 2-warstwowy łączy korzystną cenę i wydajność. To idealne rozwiązanie dla łazienek o dużym natężeniu ruchu.
Duża pojemność – rzadsze wymiany i mniejsze ryzyko braku papieru.
Atrakcyjny wzór listka: zaprojektowany, by wywierać wspaniałe wrażenie.
Pasuje do produktów
- 554000
- 554008
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |